Ціна збігалась із заявленою на hotline
РОМАН ПЛЕТЮК рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB55 Portable Power Station 537Wh, Замовлення №59001170416934

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Купував зарядну станцію BLUETTI EB55 у магазині AgroMarka. Замовлення оформили дуже швидко, і вже наступного дня товар відправили на відділення Нової Пошти. Дуже сподобалося, що для замовлення на таку велику суму не потрібно було робити передоплату – оплатив вже при отриманні. Магазин залишив лише позитивні враження. Швидка обробка замовлення, оперативна доставка та зручні умови. Рекомендую всім!
alex2005 рекомендує цей магазин
19 червня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC70P, Замовлення №290449

Представник магазину «AgroMarka»
Щиро дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашої роботи! Ми раді, що зарядна станція повністю виправдала ваші очікування. Ми завжди прагнемо надавати якісний сервіс, і ваша позитивна оцінка для нас дуже важлива. Раді, що змогли швидко доставити товар, особливо в цей складний час. Дякуємо за вибір нашого магазину! Сподіваємося на подальшу співпрацю. З найкращими побажаннями, AgroMarka.
Вчора Відповісти
Кирило0308 рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №№23713

Дуже довольний покупкою у цьому магазині: - попередньо зателефонував і мене у повній мірі проконсультували - після оформлення замовлення оперативно зв'язалися і товар відгрузили дуже швидко - замовлення прийшло у повній комплектації і належному товарному вигляді Дуже сподобалось, що на замовлення такої великої суми не довелося робити передплат, а саме по факту отримання. У цілому - Рекомендую!
Представник магазину «AgroMarka»
Щиро дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU) повністю виправдала ваші очікування. Ваші слова про відповідність ціни, наявність товару, оперативне відвантаження та комфортні умови оплати надихають нас. Ми завжди прагнемо надавати якісний сервіс, і ваша позитивна оцінка для нас дуже важлива. Дякуємо за рекомендацію нашого магазину! Сподіваємося на подальшу співпрацю. З найкращими побажаннями, AgroMarka!
-ANG3L- рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200P, Замовлення №2904269

Купил станцию. В эту вторую волну отключений, где у всех закончились, в этом магазине был в наличии и по нормальной, доя этого времени, цене. Позвонил в 17:00 в 20:00 уже привезли.
Anatoliy Salyga рекомендує цей магазин

Купив: Flow river pro, Замовлення №290446

Дякую! Сервіс ,швидкість ,порядність.
Volodymyr_Huz рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200P, Замовлення №2904258

Обслуговування пройшло на належному рівні, відправили в день проплати, як ми і домовлялись. Ціна на товар була найнижчя на цей товар серед усіх на hotline.ua. Якщо в когось була ціна меньше, то це не відповідало дійсності, або то була ціна на предзамовлення і чекати якийсь час та невідомо може прийшлось доплатити.
Тарас Бульбашенко рекомендує цей магазин

Купив: Bluetti AC70P, Замовлення №23667

Все супер, доставили швидко, комунікували оперативно. Батарейкою задоволений
Dima Godoleev рекомендує цей магазин
6 червня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (2016 Вт·год / 2400 Вт), Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №9516

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Не можна сказати що отримав саме фіскальний чек. Дали чек із печаткою для гарантійних талонів. Сподіваюсь не знадобиться. Претензій по ціні та обслуговуванню немає. Не все так прям круто по термінах(один день не співпав) але зважаючи на ситуацію та ціну все пройшло окей. Якщо завезуть ще додаткові батареї до станції то ще і батарею куплю в них трохи згодом
Олег Дударов не рекомендує цей магазин
20 травня 2024

Хотів купити: Зарядна станція BLUETTI AC200MAX (PB930906)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

зробив замовлення сказали що є в наявності, коли настав день доставки набрав магазин запитав у котрій годині доставите бо вже кінець дня на що відповіли що нічого не привезуть бо нема товара! спитав чому не набрали не попередили бо шукав в іншому місці , на що отримав відповідь : ну то шукайте собі в іншому місті!!
Aleks Topal не рекомендує цей магазин
17 травня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU)

Менеджер назвав 48000, коли на сайті ціна 44899 На питання чому не актуальна ціна відповіли, що це не їх проблема і потрібно купувати в іншому місці