Liliia ST рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Професійна портативна рація Motorola DP 4400E VHF, Замовлення №29

Магазин рекомендую. Швидко зв?язалися, товар був в наявності і по заявлені ціні. Відправили одразу ж після оплати, хлопці отримали буквально наступного дня.
Григорий Рублев рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Ajax MotionProtect (black), Замовлення №1353

Магазин менi в цiлому сподобався. Цiни адекватнi, а вiдправлення замовлення дуже швидке. Окремо вдячний продавцю за допомогу в виборi. Раджу всiм.
Dima1231 рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3E (CP.EN.00000411.01), Замовлення №414851

Чудовий магазин! Замовив квадрокоптер - вражаючий вибір, приємні ціни. Замовлення обробили швидко, доставили навіть раніше. Упаковка - на вищому рівні. Квадрокоптер перевершив очікування, якість відмінна. Обслуговування клієнтів на висоті. Загалом рекомендую!
Дякую за коментар)
mick05 рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Професійна портативна рація Motorola DP 4400E VHF (з AES 256), Професійна портативна рація Motorola DP 4400E VHF, Замовлення №30

Гарне оперативне обслуговування, зробили знижку, рації поїхали військовим, дякую за співпрацю.
Syndemoz рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Акумулятор DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3 (CP.MA.00000423.01), Замовлення №658432

Терміново був потрібен акумулятор. Замовив, протягом години передзвонили. В той же день відправили. Через два дні товар вже був в мене. Залишився задоволений. Все пройшло без проблем.
Спецкомунтех рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Професійна портативна рація Motorola DP 4400E VHF, Замовлення №25

швидко та якісно. ціна найкраща. однозначно рекомендую
Дякуємо за коментар)
Alex Wilkinson рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3E (CP.EN.00000411.01), Замовлення №05033

Подрібно було швидко придбати квадрокоптер і друзі пораділи мені цей магазин говорили що якість ,ціна все чудово.Замовив і дійсно він чудовий доставили швидкою.Дякую.
Дмитрий Ильин рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Dahua Thermal Scope C425 ТЕПЛОВІЗІЙНИЙ ПРИЦІЛ, Замовлення №04634

Замовили на цьому сайті тепловізійний приціл , товар вже отримано , перевірино людьми які знаються на таких речах і він вже відправлений далі за призначенням. Отримано пристрій швидко і він повністю відповідає усім вимогам .
Роман Шалуев рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Matrice 30 Enterprise (CP.EN.00000367.01), Замовлення №04630

Отличный дрон! Быстрая доставка, качественный товар. Очень доволен своей покупкой. Спасибо интернет магазину за отличный сервис!
Oleksandr рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Система контролю протікання води Ajax WaterStop 1/2" white, Замовлення №04620

Завдячуючи данному магазину я придбав товар без ніяких проблем. Я отримав всі підтверждення моєї покупки, товар виявився достатньо якісним, тому безперечно, купляти в цьому магазині аж як можна без ніяких вагань!
Дякую за коментар)