Evgeniy Butenok рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 15ARP8 Storm Grey (83EF0002US), Замовлення №1111

Была акция на гравировку сделали оперативно как и в целом заказ
Відповідь представника «Enigma»
Дуже дякуємо за ваш позитивний відгук! Ми надзвичайно раді, що ви були задоволені нашими послугами. Наша команда завжди старається надати найвищий рівень обслуговування, і ваша думка є для нас надзвичайно важливою. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями або потребами у майбутньому. Ще раз дякуємо за ваш відгук та за вибір нашої компанії!
Ендрюс рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 15ARP8 Storm Grey (83EF0002US), Замовлення №88

Придбав у цьому магазині ноутбук. Магазин для мене був не знайомий, тому вирішив приїхати самостійно на точку сомовивозу і все оглянути. Ноутбук був запломбований, за це респект. Всі параметри відповідали заявленим. Приємні менеджери і взагалі все прошло класно. Дуже задоволений, дякую магазину!
BestNik рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Ноутбук Acer Predator Helios 16 PH16-71-93FR (NH.QN3AA.001), Замовлення №79

Приїхав на самовивіз купити ноутбук. Менеджер виніс його зі складу і що було приємно, що він був запакований і стояла заводська пломба. Ми його відкрили і все оглянули. Після цього менеджер запропонував зробити гравіювання на клавіатурі, у них воно безкоштовне. Я зачекав деякий час і ноутбук був готовий. Також мені надали перехідник для шнура зарядки. В загальному все сподобалось, все просто, все легко і швидко! Дякую магазину! Процвітання вам.
skewpartysens рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Logitech G435 LIGHTSPEED White, Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED White (981-001074), Замовлення №60

Купував навушники, усе топ!
Denys Materna рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED White (981-001074), Замовлення №54

Дімейшн рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED Black (981-001050), Замовлення №30

Купив тут навушники Logitech 435. Товар оригінальний та якісний. Класна ціна, менеджер відповів на всі мої запитання. В той же день коли замовив- мені їх відправили. Дякую магазину за оперативність і за гарне обслуговування.
Viktorio рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H (82WQ002SUS), Замовлення №24

Знайшов ноутбук, який мене цікавив, в цьому магазині. Так, як у них я ще нічого не купував, то вирішив поїхати на точку самовивозу і оглянути його самостійно. Ноутбук був з заводською пломбою, що було дуже приємно. Все перевірили, параметри відповідали тим , що вказані на сайті. Я його звісно ж купив і ціна на нього була в цьому магазині дуже крута!!) Всім задоволений. Дякую магазину і окремо менеджеру за допомогу! Процвітання вам і побільше клієнтів. Магазин рекомендую!)
Вова Мосейчук рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H (82WQ002RUS), Замовлення №12

Купив в цьому магазині ноутбук. Для мене головне було, щоб ноутбук був з пломбою і тут я його знайшов! І зараз я впевнений , що він точно новий, так як пломбу зривав сам і ОС активував сам! В той же день, коли замовив , мені його і відправили. Дякую магазину за оперативність і за гарне обслуговування!
eagle20 рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK0082US), Замовлення №13

Ціна, якість, наявність в магазині - все відповідає заявленим вимогам. + зробили лазерне гравіювання української мови на клавіатурі. Однозначно рекомендую до співпраці!
Вадим 1991 рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Дуже дякую що швидко все доставили ! Щей знижку зробили ! Хлопці Ви молодці так тримати !!