Віталій рекомендує цей магазин
24 квітня 2024 На модерації

Купив: Миша Logitech MX Anywhere 3S Graphite (910-006929), Замовлення №#490

Замовленя опрацювали швидко, товар отримав у належному стані.
Andriy Horinetskyy рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Кавомолка електрична Bosch TSM6A013B, Замовлення №15

Сервісом магазину та товаром задоволений, відправили в день замовлення
Elena Logvinova рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Marshall Minor III Black (1005983), Замовлення №415

Рекомендую магазин, ціни нижчі ніж в інших магазинах. Оригінал. Швидко з'вязалися і відправили в той же день.
Юра рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Відеокарта MSI Radeon RX 6800 XT GAMING X TRIO 16G, Замовлення №165

Купував відеокарту MSI Radeon RX 6800 XT GAMING X TRIO 16G , відеокарта нова в заводських плівках, менеджер попередив що карта відкривалась, ціна найнижча на хотлайн, менеджери магазину оперативно відписують, можу рекомендувати магазин
Dmytro Sarbash рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263), Замовлення №335

Доставили дуже швидко
Відповідь представника «Xtech»
Дякуємо за відгук, раді що Вам все сподобалось. Приємного користування.
Богдан Ілінчук рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Ноутбук GIGABYTE Gigabyte G7 KF (KF-E3EE213SD), Замовлення №MF-E2EE213SD

Чудовий магазин чудові продавці, замовляв ноутбук все прийшло вчасно, рекомендую
Відповідь представника «Xtech»
Дякуємо за позитивну оцінку нашої роботи.
Христина Хемій рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №214

Швидко та якісно спрацювали продавці за що дуже вдячна Рекомендую даний інтернет магазин ! Дякую
Відповідь представника «Xtech»
Дуже дякуємо за високу оцінку та залишений коментар !
380639929534 рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Портативна колонка Marshall Middleton Black and Brass (1006034), Замовлення №#217

Відповідь представника «Xtech»
Велике дякую за теплий відгук! Раді, що ви задоволені своєю покупкою та обслуговуванням. Ми будемо чекати на ваші подальші покупки. Бажаємо вам приємного користування і гарного дня!
Alex Ovsianycoff рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Портативна колонка Marshall Emberton II Black and Brass (1006234), Замовлення №181

Швидко відповіли на повідомлення , швидко відправили, все відповідно опису, ціна приємна. Рекомендую)
Відповідь представника «Xtech»
Дякуємо! Раді, що ваше замовлення вчасно відправили і все дійшло. Дякуємо за відгук та вибір нашого магазину. Бажаємо вам приємних моментів з отриманим товаром та гарного дня!
Юрій рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Відеокарта KFA2 GeForce RTX 3090 SG 1-Click OC (39NSM5MD1GNK), Замовлення №180

Купив відеокарту в цьому магазині! Обслуговування на вищому рівні, товар прийшов на другий день, ціна найнижча на хотлайн. Буду надалі купувати тут. Рекомендую!!!
Відповідь представника «Xtech»
Дякуємо за рекомендацію, та окрема подяка, що знайшли час залишити відгук.