Ціна збігалась із заявленою на hotline
Ірина Шклярова рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Пляшка для води з неіржавкої сталі Under Armour Command 710 мл Black, Замовлення №13625

Рекомендую цього продавця, товар відповідає дійсності, все швидко та якісно! Перший раз продавець відправив товар, але, на жаль, на новій пошті його пошкодили при транспортуванні, відправила фото з пошкодженням, товар без проблем замінили і вже через 2 дні я отримала нову посилку Моя щира рекомендація!!!
KaPusta рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Екшн-камера GoPro HERO11 Black (CHDHX-111-RW, CHDHX-112-RW), Замовлення №296946108

Швидко зв'язались та отримали товар. Ціна та якість відповідає! Дякую!
Дякуємо за відгук!
dan xan рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Фітнес-браслет Fitbit Charge 5 Black/Graphite Stainless Steel (FB421BKBK), Замовлення №296908591

Заказал фитнес браслет Fitbit Charge 5, всё пришло быстро и в отличном состоянии, без каких-либо проблем.