Ціна збігалась із заявленою на hotline
Kar Karych (Karina) рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Офісна настільна лампа IKEA FORSA white (304.391.17), Письмовий стіл IKEA LAGKAPTEN/ALEX (694.168.17), настільна полиця IKEA VATTENKAR(205.415.68) настільна полиця, білий, Замовлення №№34

Замовляла вперше ) , відразу, після створення замовлення відгукнулися в мессенжері , на кожному етапі відправлення та доставки посилки, був зворотній зв'язок з магазином , сама посилка запакована була надійно, без нарікань, приїхала вчасно , щаслива що обрала саме цей магазин ,буду замовляти ще ;)
Відповідь представника «HEJIKEA»
Дуже дякуємо за відгук))) Чекатимемо на нові замовлення))))
Larysa Yena рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Кровать і шафа ІКЕА, Замовлення №12

Замовлені товари прийшли в срок. Дякую за роботу!
Відповідь представника «HEJIKEA»
Дуже дякуємо за відгук) Чекаємо на наступні співпраці з Вами)
Наталя К рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: MARKUS Офісне крісло Vissle темно-сіре, Замовлення №45

Замовляла крісло в даному магазині через хотлайн, оскільки сподобалась ціна. Замовлення швидко відправили, воно було гарно запаковане та приїхало неушкодженим. Якість за дану ціну хороша, тому наразі можу рекомендувати продавця
Дякуємо за відгук)