Григорий Бабенко рекомендує цей магазин
7 травня 2022

Купив: Кассовая лента Украинский папир Лента кассовая, Замовлення №ЗК00704697

Amigor не рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Хотів купити: Замовлення на 14k, Замовлення №14042

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Не рекомендую розраховувати на магазин. Наявність та терміни відправки на сайті не означають абсолютно нічого. Товару немає, коли буде точно не знаємо. Чудово, тоді закривайте продажі, бо так це не має працювати!
ntest не рекомендує цей магазин
29 січня 2022

Хотів купити: Тонер HP LaserJet Pro M203 Precise флакон, 110 г Patron (PN-HLJPM203-110-P)

Не сподобалося: оформлення замовлення

Vladimir Yatsenko не рекомендує цей магазин
29 вересня 2021

Хотів купити: Комплектующие для картоиджей, Замовлення №661955

Сподобалося: асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Відповідь представника «Патрон Сервис»
Vladimir Yatsenko, дякуємо що залишили відгук. Прикро, що у Вас склалось неприємне враження від покупки. Перевіримо інформацію по замовленню.Наш менеджер з Вами зв'яжеться для вирішення даної ситуації.
Каріна Шкуріна рекомендує цей магазин
12 травня 2021

Купив: Фотопапір WWM 10х15, 5л (G.MAG.F5)

Заказали несколько разных фотобумаг во время когда все было закрыто на карантин,все доставили быстро.
Nosferatoo не рекомендує цей магазин
1 березня 2021

Хотів купити: Картридж PG-46 черный Canon (9059B001), Замовлення №031029

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Вчера сделал заказ, до сих пор никто не перезвонил! Вчера цена была одна по которой сделал покупку через корзину, сегодня другая! Смысла нет покупать у таких Ответственных фирм!
dmytrivna рекомендує цей магазин
25 листопада 2020

Купив: Струменевий картридж Canon PG-445Bk (8283B001), Замовлення №119787

Оформление заказа заняло всего несколько минут, а с магазина для уточнения заказа перезвонили в течении получаса. Полученный товар (картридж для принтера) соответствовал описанию на сайте и подошел отлично. Довольны и Hotline, интернет-магазином "Патрон Сервис". При необходимости будем обращаться еще.
Олексій Семененко рекомендує цей магазин
30 березня 2017

Купив: Струменевий картридж Patron PN-H131 (C8765HE) CI-HP-C8765HE-B-PN, Струменевий картридж Patron PN-H135 (C8766HE) CI-HP-C8766HE-C-PN

все быстро и отлично, приятно с вами работать
grina рекомендує цей магазин
7 січня 2017

Купив: Тонер для hp 1025

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Все прошило без проблем. Приятный сервис и быстрая доставка. Заказал тонер, на следуищей день пришла смс с курьерской службы забрать посылку. А-А-А КАК?! Короче я стал ихним постоянным клиентом. Некоторым большим известным интернет магазинам стоит поучиться работать как Патрон сервис.
Алёна Гордиенко рекомендує цей магазин
28 жовтня 2016

Купив: DRUM-КАРТРИДЖ BROTHER (БРАЗЕР) DR-2075

очень оперативно сработали. спасибо. отзвонились, проконсультировали, сделали доставку. и в течении суток картридж был уже у меня дома.