Roman Kuzhel рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: 3D-принтер K1 Max, Замовлення №2861

Продавець дуже ввічливий, чесний, надав необхідну інформацію про товар. Відвантаження товару було здіснено в той самий день. Товар був запакований на всі 100%. Задоволений продавцем та товаром, оскільки замовляю тут вдруге) Рекомендую
Vitalik Osadchyj рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Creality CR-10 SE, Замовлення №2870

Магазин класний. Рекомендую, за вичерпну інформацію по товару, зворотній звязок, чесність відвертість менеджера-продавця. Окремо хочу сказати за пакування - дуже круто
Kateryna976568 рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: 3D-принтер K1, Замовлення №2838

Дуже сподобалось обслуговування, настільки, що довелось залишити відгук) На сайті про товар дуже детально все розписано, не залишається жодних питань. Товар чудовий, упаковка, цілісність - все чудово. Принтер видає заявлену швидкість, якщо йому дати швидкісний філамент, все пихтить і працює. Дуже дякую!
bogdan рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: 3D-принтер Ender-3, Замовлення №2844

Принтер новісенький, відповідає всім заявленим характеристикам. Магазину велике дякую :)
Anastasiia Foia рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: 3D-принтер Ender-3 V3 KE, Замовлення №2850

Раджу цей магазин для інших покупців та й самі ще будемо купувати. Сподобалося те що товар, принтер, був у наявності і нам вдалося його отримати в день замовлення. За що окремо дякую!
Александр Гребенюк рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: 3D-принтер Ender-3 V3 SE, Замовлення №2783

Друкує смерть москалям, без проблем, от і добре, дякую за товар
Сергій Сергій рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Creality Ender-3, Замовлення №2815

Це мій перший 3D принтер, тому порівнювати не маю з чим, але принтер мені сподобався. У комплекті є увесь необхідний інструмет для збірки, а також інструкція, яку я так і не осилив дочитати. Продавець ввічливий, дотримує слово щодо термінів поставки, консультує з приводу товару. Разом із принетером надіслав заповнений гарантійний талон. РЕКОМЕНДУЮ!
Andrii S рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Creality Ender-3 V3 SE - 3D принтер FDM, Замовлення №2819

Придбав 3D принтер. Доволі швидко отримав зворотній дзвінок для уточнення деталей. Продавець поставив додаткові питання, щоб переконатись у відповідності товару моїм потребам. Сподобалось все. Швидкість замовлення, обслуговування та відправки товару на вищому рівні.
native рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Creality Ender-3 V3 SE, Замовлення №2771

Vladyslav Vitkovskyi рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Anycubic abs, Замовлення №за електрообладнання, зам

Сервіс на вищому рівні, замовляю матеріали і техніку. Все вчасно відправляють завжди. З товаром завжди усе в порядку.Рекомендую