Дмитро не рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Хотів купити: Точка доступу Mikrotik LHG 60G (RBLHGG-60ad)

Замовив 3 різні позиції від мікротік, на сайті всі помічені як є в наявності. Пізніше мені на пошту написали що нічого з цього нема в наявності і воно лише під замовлення із повною передплатою, потім почали уточнювати у постачальник коли воно буде. Уточнюють вже четвертий день, а на сайті всі ці три позиції досі помічені як в наявності.
Hl2015 не рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Хотів купити: Mikrotik Chateau LTE12, Замовлення №16677

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Замовив роутер, зовнішню антену до нього та кабель. У відповідь отримав листа електронною поштою, що "не має в наявності". Також в листі зазначили, що "з наложкою не працюємо", хоча на сайті ntema вказано, що: "Ви можете оплатити замовлення одним із зазначених способів: ..................................... Післяплатою"
Доречі, станом на сьогодні на hotline цей товар все ще доступний для замовлення в цьому магазині.
5 грудня 2022 Відповісти
13fox не рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Хотів купити: Mikrotik RB5009UG+S+IN

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Спершу телефонував дізнатися чи є в наявності, далі мені обіцяли перетелефонувати за пів години, минуло 2 години, телефоную сам, на тому кінці абсолютно не зацікавлена людина щось продати, сказали, що все є, оформлюйте, оформлюю замовлення, виставляють рахунок де ціна на 200грн вища за ціну в замовленні чи на сайті, без свякого пояснення звідки взялися якісь додаткові 200грн. В той же день купив в іншому магазині за ціну навіть дешевшу і дуже швидко.
Konstantin Petrov рекомендує цей магазин
19 серпня 2022

Купив: HikMicro LYNX Pro LH25 (HM-TS03-25XG/W-LH25), Замовлення №359

Покупал тепловизор в этом магазине. Цена одна их лучших, т.е. низких. Доверился т.к. заказал самовывоз и оплату после проверки. Все прошло хорошо, после заказа перезвонили и сказали, что товар придет через несколько дней. По прибытию поехал, проверил в офисе и заплатил по реквизитам на счет. Магазин рекомендую. Теплик уже на передовой.
Max Kolbaskin не рекомендує цей магазин
15 квітня 2022

Хотів купити: OmniTIK 5 POE ac (RBOmniTikPG-5HacD), Замовлення №14655

Сподобалося: оформлення замовлення

Ну как и комментарий выше. Нет в наличии и не будет в ближайшее время. Зря регистрировался на сайте. Говорят не успевают. Ну может быть теперь успеют и снимут цену и наличие с hotline и у себя с магазина. Но не факт.
olena_ не рекомендує цей магазин
13 вересня 2021

Купив: RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі

Товару нема в наявності, про це вас повідомлять електронною поштою поки ви будете очікувати ваше замовлення.
ikanffy рекомендує цей магазин
31 липня 2020

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC), Замовлення №9270

Все було б ідеально, якщо би не забули покласти гарантійку та квитанцію про оплату, але Новою Поштою відправили тільки товар. По телефону запевнили, що все гаразд і гарантійка на мою покупку є в БД, але я не розумію, чому це так складно покласти пару офіційних документів про покупку, щоб навіть не виникало таких непорозумінь.
wota_fak рекомендує цей магазин
3 червня 2020

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC), Замовлення №8215

В субботу заказал, в понедельник отправили и через пару дней я забрал его на НП.
Igor Tatomyr не рекомендує цей магазин
10 березня 2020

Хотів купити: RB2011iLS-IN, Замовлення №7408

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

После заказа никак не отреагировали, на мой звонок с вопросом что с заказом не очень вежливо ответили что я сам виноват, и сказали что цена не актуальна уже. не рекомендую.
В'ячеслав Б рекомендує цей магазин
5 листопада 2019

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC), Замовлення №5759