Ціна збігалась із заявленою на hotline
Newman рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Монітор Samsung S22C310E (LS22C310E), Замовлення №K24813634

Замовлення зробив в інтернет-магазині KTC.ua і отримав монітор наступного ж дня в місцевому роздрібному магазині. При мені монітор розпакували для огляду, безкоштовно перевірили на биті пікселі (не за 200 грн, як в деяких магазинах). Купую товари в цьому магазину вже кілька років - негативного досвіду поки що не було. Персонал магазину компетентний та ввічливий. Ціна товару відповідає вказаній на hotline.ua.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Щиро дякуємо за Ваш відгук. Дякуємо, що поділились досвідом покупки.
Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Хотів купити: резервне ДБЖ FrimeCom GP-800

на сайті продавця товар продано
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Здається, щось пішло не так:( Ми знаємо, що можемо краще. Залиште, будь ласка, фідбек та контактні дані заповнивши форму http://ktc.ua/#complain2chief або зателефонуйте за номером 0800210484.
Андрій Єфіменко рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Монітор MSI Optix G27CQ4 E2, Замовлення №K24948175

Купляв в цьому магазині два монітори MSI для свого сетапу і неймовірно задоволений покупкою! Оформлення замовлення пройшло без жодних проблем. Окрема подяка службі підтримки за приємне та ефективне спілкування. Ціни в магазині актуальні, опрацювали і відвантажили замовлення дуже швидко. Ще й виявилось, що є безкоштовна доставка. Як бонус - зручний та прикольний чатбот, де можна відстежувати статус замовлення. Однозначно рекомендую продавця!
YeeNote рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Флешка GOODRAM 32 GB Twister USB 3.0 Black (UTS3-0320K0R11), Замовлення №K24928982

Замовив флеш-накопичувач GOODRAM 32 GB Twister USB 3.0 Black (UTS3-0320K0R11) в інтернет-магазині KTC.ua і того ж дня отримав замовлення в точці видачі в сервісному центрі КТС. Швидкістю доставки приємно вражений. Товар новий, упаковка нерозпаковувалась, гарантія на товар офіційна - 60 місяців від виробника. Якістю обслуговування дуже задоволений!
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що обрали нас!
Kiril Ayanot рекомендує цей магазин
17 травня 2024

Купив: Кабель DP to DP, 1m, Cablexpert, Навушники TWS Philips TAT1138 Black (TAT1138BK/00), Замовлення №K24819670

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за фідбек, нам приємно, Ви круті)
gorael рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Монітор ASUS TUF Gaming VG32AQL1A, Замовлення №KT24816057

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що приділили час для написання даного відгуку. Дякуємо, що звернулись до нас.
Geekon рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Кабель ATcom HDMI to HDMI (17390), Замовлення №S11006946

Q-Bit рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 8 GB DDR4 2400 MHz (F4-2400C17S-8GNT), Замовлення №K24602325

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що звернулись за консультацією до нашого інтернет-магазину та поділились Вашими позитивними враженнями від покупки.
Александр Александров рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16” Space Gray 2021 (MK183), Замовлення №K24666089

Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Вітаємо Вас з покупкою! Дякуємо, що обрали нас як офіційного представника компанії Apple. Щиро раді допомогти.
mummy рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Карта пам'яті SanDisk 512 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 Extreme (SDSQXAV-512G-GN6MN), Замовлення №КТ23155696

замовив товар. повідомили коли він надійшов. прийшов-забрав. користуюся майже рік товаром.