Вайтішник рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Пам'ять для ноутбуків 2 GB SO-DIMM DDR2 800 MHz (HYMP125S64CP8-S6), Замовлення №K17105832

Захотів проапгрейдити старенький нетбук - додати йому оперативної пам'яті. В місцевих магазинах необхідна мені DDR2 була наявна лише у б/в пропозиціях. Нову DDR2 знайшов лише в KTC.ua. І ціна на нову пам'ять була лише на 15% вища, ніж на "беушну".
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за фідбек, нам дуже приємно!:)Ви круті!
U235 рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Transcend Premium SDHC 32 ГБ (TS32GSDU1), Замовлення №K16326772

В цьому магазині працюють консультанти зі стальними нервами. Довго обирав товар, задавав "дурні" питання і на всі отримував коректну відповідь. Дякую за терпіння та правильно підібраний товар!
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що оцінили нашу роботу!
Денис Шендрик рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: AMD Ryzen 9 5950X (100-100000059WOF) Box, Замовлення №K24384258

Придбав комплектуючих на повноцінний ПК саме в КТС. Я в шоці, що раніше не знав про цей магазин. Все приїжджає якісно упакованим та в терміни, менеджери проговорюють всі деталі перед оформенням замовлення, так ще й купа бонусів. Однозначно оберу цей магазин і для подальних замовлень різної техніки - бо це вигідно.
Представник магазину «КТС.ua»
Доброго дня! Дуже приємно отримувати відгуки від клієнтів, дякуємо, що скористались акційними пропозиціями)
26 лютого 2024 Відповісти
Riven рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Карта пам'яті 64 GB SDXC UHS-I U3 300S TS64GSDC300S, Замовлення №K15701051

Знайшов саме ту карту пам'яті, яку довго шукав. Замовлення опрацювали оперативно. Товар отримав вчасно. Надійний інтернет-магазин. Задоволений всім, зауважень не маю.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за замовлення, ми працюємо для Вас!
Red.Rice рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Xiaomi Redmi 7A 2/32GB Matte Black, Кабель USB Type-C / Micro USB Mi 2-in-1 USB Cable 30cm (SJV4083TY), Замовлення №K18026827

Придбав Xiaomi Redmi 7A 2/32GB Matte Black. Товар новий, коробка з непошкодженими заводськими пломбами. Смартфон офіційний. Не перепрошитий "китаєць". Глобальна версія, сертифікована для продажу в Україні. Замовлення прибуло вчасно. На місці перевірив смартфон на працездатність та додатково придбав за спеціальною ціною універсальний кабель для повербанка Xiaomi 2in1 AM / Micro USB / Type-C 0.3m (SJV4083TY). Покупкою задоволений, a магазин - рекомендую!
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за фідбек, нам дуже приємно!:)Ви круті!
Maxonikol не рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Хотів купити: Гарнітура Hator Hypergang 2 USB 7.1 Black, Навушники з мікрофоном Hypergang 2 USB 7.1 Black (HTA-940)

Не сподобалося: відвантаження товару

Хотів купити навушники на подарунок, зробив замовлення з передоплатою, чекав добу після чого сам написав у підтримку щоб дізнатися про замовлення на що мені відповіли - залишились тільки з вітрини, вам підходить? Я вирішив відмовитись. Після пари годин прийшло повідомлення що товар підтверджено автоматично. Дякую, за ілюзію що помічники можуть мені допомогти та я можу відмовитись від товару який мені не сподобався.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Залиште будь ласка Ваші контакти, або ж зателефонуйте за номером гарячої лінії 0800210484 для вирішення даної ситуації.
Батий рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Карта пам'яті 32 GB SDHC UHS-I 300S TS32GSDC300S, Замовлення №K15763483

Швидка доставка замовлень, офіційні "не сірі" товари, якісне обслуговування клієнтів. КТС.ua - oдин з кращих магазинів електроніки, які я зустрічав.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що обрали нас, у нашій мережі представлений виключно офіційний товар.
Journeyman рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Xiaomi Yeelight Smart LED Ceiling Light 320, Замовлення №K17720983

Замовив смарт-світильник Xiaomi Yeelight Smart LED Ceiling Light 320 в інтернет-магазині KTC.ua і того ж дня забрав його в роздрібному магазині мережі КТС. Доставка зі складу в магазин протягом дня. Швидко, зручно, оперативно. Обслуговування та сервіс на найвищому рівні.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук, Ви мотивуєте працювати ще краще!
Анікейщик рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Карта пам'яті 32 GB SDHC Class 10 TS32GSDHC10, Замовлення №K15584136

Пощастило придбати карту пам'яті по акційній ціні. Через особисті обставини довелося переоформити замовлення з доставкою на іншу адресу. Замовлення без проблем переоформили зі збереженням акційної ціни (акція закінчилася кілька днів тому). Магазину плюс до карми.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, раді були допомогти у вирішенні Вашої проблеми.
Sermiaga рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Silicon Power Jewel J80 32GB Titanium (SP032GBUF3J80V1T), Замовлення №K15773849

Спочатку хотів придбати флеш-накопичувач SP Firma F80, так як мені дуже сподобався його дизайн. Проте в магазині КТС мене переконали придбати саме SP Jewel J80, який має такий самий дизайн, але працює через інтерфейс USB 3.0 і має значно вищу швидкість роботи з даними. Дякую консультантам магазину за хорошу пораду та якісний, стильний і швидкий флеш-накопичувач!
Представник магазину «КТС.ua»
Дякуємо за фідбек, нам дуже приємно!:)Ви круті!
20 лютого 2024 Відповісти