bazhik рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Стилус Pencil 2nd Generation для iPad Pro 2018 (MU8F2), Замовлення №16555

Магазин рекомендую! Навіть не дивлячись на те, що була помилка при відправленні. Все без проблем швидко вирішили, взагалі не було ні якої бюрократії. Красавчики, Дякую!
Alexpoltava59 рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Ocean Teal, Замовлення №20450864941075

Сделка прошла успешно, магазин рекомендую!
Федор Ткаченко рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 13 Pro+ 8/256GB Black, Замовлення №16540

Зв'язались швидко, відправлено через пару годин після оплати, товар відповідає заявленому, ціна актуальна. Рекомендую магазин.
Артем Мягкий рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Планшет Pad 6 8/256GB Gravity Gray, Замовлення №16407

Доброго дня, рекомендую цей магазин, все сподобалося. Купував планшет гарантія, чек, товарний вид продукта ідеальний, заводська плівочка, швидкість доставки. Я задоволений
Philin рекомендує цей магазин
1 січня 2024

Купив: Планшет Pad 8/128GB Wi-Fi Halo Green, Замовлення №16325

voca955 рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G, Замовлення №1069811824

Ваш магазин та продавці мені дуже сподобалися. Я відразу вибрав помилково не той товар, що я хотів, але продавці мене поправили і я залишився дуже задоволений цим товаром. Спасибі вам!
Ingmar рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Samsung Galaxy S23+ 8/512Gb SM-S916BZKD (Phantom Black), Замовлення №1

Магазин працює на найвищому рівні: можна зателефонувати і отримати всі потрібні консультації. Товар відправлено в найкоротші строки. Телефон новий, оригінальний. Я абсолютно всім задоволений і рекомендую даний магазин!!!
Blank рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Смартфон Pixel 7 8/128GB Snow, Замовлення №16272

Slava Granyuk рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Xiaomi 13T 12/256GB Meadow Green, Смартфон 13T 12/256GB Meadow Green, Замовлення №23

Впервые покупал в этом магазине. Остался очень доволен. Продавцы супер. Товар отправили быстро. Рекомендую к сотрудничеству!
vicdoom рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Quest 2 128 GB, Замовлення №16215

Відправили швидко, все працює як треба. 5 зірочок.