Ціна збігалась із заявленою на hotline
Misha Boychuk рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №17423

Смартфон Xiaomi redmi note 13 pro 5G. Global Все чудово, товар був в наявності, ціна відповідає заявленій і дуже приємна, жодних комісій і т.д., швидко відправили. Дякую, Рекомендую.
Руслан Шафигуллин рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 8/256GB Yellow, Замовлення №17408

Впервые имел дело с данным магазином! Привлекло кол-во положительных отзывов+цена+продолжительность гарантии. Менеджер позвонил не сразу после заказа, но это не помешало ребятам отправить в день заказа и на следующий день телефон уже был у меня. Телефон был в заводской пленке, в посылке от магазина была бумажка с печатью, где написано, что магазин разрешает вскрытие заводской пленки и коробки для проверки телефона. Такой подход крайне порадовал
Катерина Кочерга рекомендує цей магазин
7 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Midnight Black, Замовлення №1

Замовляла телефон. Відправили все як і обіцяли на наступний день, накладним платежем. Коробка с телефоном була в заводській плівці. Все відповідало опису. Користуюсь біля тижня все чудово. Дякую.
Vyacheslav рекомендує цей магазин
7 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 8/256GB, Замовлення №21 від 4.07.24

Відвантажили товар протягом години з моменту замовлення. Я здивований, бо західні магазини (львівські, тернопільські) відвантажують протягом неділі, і то, якщо пощастить. Телефон відповідає інформації на сайті. Гарантія та чек на місці. Загальне приємне враження від спілкування. Потім замовив ще навушники Xiaomi Bud 5, вони теж відповідають опису і з документами.
Music On рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/256GB Hazel, Замовлення №17252

Новий, запакований, без прив'язок до оператора.
Ihor рекомендує цей магазин
14 червня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256Gb NFC (Ocean Teal) EU Global, Замовлення №17266

Замовлення відправлено швидко. Рекомендую саме цей магазин - ціни та обслуговування топ. Телефон супер як на свої кошти.
Vitalii Vekhnyk рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Ocean Teal, Замовлення №17238

Приємна ціна, оперативне обслуговування. Магазин рекомендую.
Blank рекомендує цей магазин
10 червня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/256GB Green (SM-S911BZGG), Замовлення №17231

Товар заказывал вечером, на след. день отправили. Все быстро. Без предоплаты. Телефон с пломбами. Из недостатков - странная "дата продажи" у телефона на сайте проверки IMEI. Дата продажи там раньше чем телефон был показан, и тем более, поступил в продажу (не знаю, плохо это, или не имеет значения). Но в остальном с телефоном всё в порядке. Спасибо! Буду обращаться в этот магазин в будущем, т.к. предыдущая покупка тут прошла так же хорошо.
Maksym Lukianov рекомендує цей магазин
8 червня 2024

Купив: Google Pixel 7 Pro 5G 12/256Gb (Hazel) EU Global, Замовлення №17227

Kpoc6u рекомендує цей магазин
5 червня 2024

Купив: Планшет OnePlus Pad 8/128GB Wi-Fi Halo Green (5511100005), Замовлення №17211

Товар повністю відповідає опису в оголошенні. Швидка доставка. Рекомендую магазин