Andrey не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 травня 2021

Хотів купити: Бездискова MP3-магнітола JVC KD-X372BT, Замовлення №169457

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Незрозумілий магазин, після оформлення замовлення прийшло на пошту 3 повідомлення без дзвінків та будь яких форм звязку: 1- ви зареєструвались (час 11:58) 2- ви успішно оформили замовлення (час 11:58) 3 - Статус Вашей заявки номер 169457 изменён. Новый статус: Отменён (час 12:37) Далі більше не бачу сенсу щось коментувати..... "Дякую" за оперативність!
Відповідь представника «PALLADIUM»
Доброго дня Перевірили інформацію по Вашому зверненню. О 12:37 05.05.2021 зафіксована розмова з менеджером під час якої Ви повідомили , що поточне замовлення подрібно відминити оскільки ви вже поспілкувались із нашим менеджером і строки доставки Вам не підходять. Замовлення було відмінено за Вашим власним бажанням в процесі телефонної розмови .
тільки одне незрозуміло чому ваш менеджер представився магазином "Mobitek"
5 травня 2021 Відповісти
Katrin_ka рекомендує цей магазин
4 травня 2021

Купив: Офісне крісло для керівника Art Metal Furniture Атлетик Пластик-М Неаполь N-20 (291782)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: оформлення замовлення

Трохи незручно шукати на сайті,там назви можуть бути по номеру,в іншому і доставка і ціни радують,тай оперативність на високому рівні.
Відповідь представника «PALLADIUM»
Доброго дня ! Дякуємо за позитивну рекомендацію. Завжди раді бачити вас нашим покупцем!
Максим Полищук рекомендує цей магазин
29 квітня 2021

Купив: Драбина Intertool LT-0029

Не сподобалося: оформлення замовлення

Зробив замовлення на сайті,через 10 хвилин зателефонували що драбина є в наявності. З урахування знижки на сайті ціна вийшла самою нищою по хотлайну. Є пункт видачі товару,але із за того що драбина габаритна забирав з їхнього склада,благо він знаходиться метрів 100 від пункта самовивоза. В принципі по цінам норм,не сподобались тільки фільтра на сайті,якось не коректно вони працюють
Відповідь представника «PALLADIUM»
Доброго дня ! Дякуємо за позитивну рекомендацію. Приємного користування. Завжди раді бачити вас нашим покупцем!
Назар не рекомендує цей магазин
15 березня 2021

Купив: Aspiring Repeat 2 Ultra HD 4K

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Оформив замовлення у них, бо ціна була меншою у порівнянні з іншими, спочатку мені його підтвердили, на другий день написали, що немає у наявності і зразу ж підняли ціну на hotline, жахливий сервіс, не рекомендую
Відповідь представника «PALLADIUM»
Доброго дня Просимо вибачення за спричинені незручності , але Aspiring Repeat 2 Ultra HD 4K наразі немає в наявності. Товар знаходиться в статусі очікується без ціни . На момент оформлення замовлення інформація відображалась не вірно . Дані були актуалізовані , як тільки було виявлено помилки.
SETA не рекомендує цей магазин
12 березня 2021

Хотів купити: Намет туристичний Vango Beta 450XL

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Відповідь представника «PALLADIUM»
Доброго дня, Просимо вибачення за спричинені незручності. На жаль виникла технічна помилка, у зв'язку з чим ціна товару відображалась не вірно. На момент оформлення замовлення менеджер не мав іншої інформації. Наявність помилки була виявлена пізніше. Зі свого боку ми намагалися максимально швидко усунути несправність.. Дякуємо за зворотний зв'язок. Ми працюємо над тим, щоб подібні ситуації не повторювалися в майбутньому.
marina_shpa рекомендує цей магазин
10 березня 2021

Хотів купити: Автомобиль на радиоуправлении Team Magic Trooper 6S

Сподобалося: асортимент

Очень просто и легко найти весь товар, который тут в широком ассортименте. Понравился.
Serg83 рекомендує цей магазин
3 березня 2021

Купив: VINZER 0,48 л (89136), Замовлення №745722

Первый раз заказывал товар в данном интернет магазине. Заказал товар по телефону, на следующий день приехал забрал. Никаких проблем не возникло.
2 березня 2021

Хотів купити: Морозивниця автоматична Camry CR 4481

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент

Відповідь представника «PALLADIUM»
Доброго дня, Просимо вибачення за спричинені незручності, даного товару в наявності на жаль вже немає. Сталася помилка у відображенні фактичної наявності товару на складі. Зі свого боку ми докладаємо максимум зусиль, щоб подібна ситуація більше не повторювалася. З вами зв'яжеться наш менеджер , щоб запропонувати можливі варіанти розв'язання питання.
L1234 рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 січня 2021

Купив: кухонная мойка Aquamarin, Замовлення №738711

kokolaikoki не рекомендує цей магазин
11 січня 2021

Купив: Массажер для шеи Baurer mg 153, Замовлення №735818

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «PALLADIUM»
Добрый день Приносим извинения , если сотрудничество с нашим магазином доставило вам какие-либо неудобства. Уточняем ситуацию по вашему обращению , ближайшее время с вами свяжется наш менеджер .