Roman Merinov рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium (MTV03), Замовлення №575625

Замовляв в цьому магазині iPhone 15 pro б/у. Хотів спочатку замовити кольору Natural Titanium, але, на жаль, на момент мого замовлення телефон вже був заброньований. Тим не менш, за виключенням декількох подряпин на екрані, про які мене завчасно попередили і показали на фото, телефон прийшов у ідеальному технічному стані+за досить хорошою ціною. Можливо, якщо в майбутньому вилізе якась неполадка, я оновлю цей відгук, але поки що я рекомендую цей магазин.
Constantine Sabodazh не рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M2 Midnight 2022 (MLY33)

GekStudio Gig не рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793)

Не рекомендую магазин, на сайте и hotline одна цена, подзвонила на гарячою линию ціну назвали актуальною. Через 20 мин приехал в магазин заказать озвучили цену на 700грн дороже, хотя на сайте висела старая цена . После звонка на горячую линию чтоб выяснить как так цена изменилась на сайте и выросла. Так что лучше пройдите мимо этого магазина. Последние негативные отзывы такие же ((
Юлія Буракова не рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 12 Pro 512GB Silver (MGMV3/MGLY3)

Товару немає в наявності, але на сайті в наявності досі
Кирило Недосєков не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 липня 2023

Хотів купити: iPhone 12 64gb, White (MGJ63/MGH73) б/у

На сайті стоїть ціна, в описі до товару все ідеально, все працює, стан як новий. Коли запитав чи можна його забрати на магазині мені відповіли що можна, але у телефона не працює Face ID. А нормальний телефон з працюючим Face ID ай коштує на півтори тисячі дорожче. Тобто на сайті неправдива інформація, і вони відверто обманюють людей. Будьте обережні !
Відповідь представника «BigMag»
Доброго дня, Кирило! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок і за детальний опис ситуації. Нам шкода, що звернення в наш магазин залишило у Вас негативні враження. Також нам важливо розібратися в кожній ситуації і допомогти нашому клієнту. Впевнені, що зможемо підібрати для Вас потрібну модель в бажаному стані та за найнижчою ціною. У нас великий вибір вживаної та нової техніки. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Завжди раді допомогти!
Поспілкувався з менеджерами, розказали про товари і ціни. Вирішив брати все ж в цьому магазині. Купив все одно набагато дорожче ніж на сайті і ніж попереджали, але з гарантією на 6 міс. Думаю гарантію направили і не сказали про це, проте це краще ніж місяць гарантії і 700 грн переплата вартує моїх нервів)) Телефон взяв 12 бу, стан не супер класний але це все що було в моменті на магазині. Раніше за цю ціну пропонували краще стан, тож тут треба моніторити що є так як смартфони уходять дуже швидко. В магазині черга, але консультанти допомагають усім і доволі швидко. Телефоном користуюсь тиждень, поки проблем немає і сподіваюсь не буде. Також обіцяли зробити знижку на чохол, але пробили повну ціну, тож обов?язково дивіться чек в магазині. В принципі магазином навіть з усіма мінусами залишився задоволений.
1 серпня 2023 Відповісти
Денис Boroda рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Apple Watch Series 5 GPS + LTE 40mm, Замовлення №231274146

Довго шукав б/у вотчі, і підвернулись в бігмаг. Задоволений сервісом, все швидко і зрозуміло. Дуже класна ціна за такий то стан, короче можна рекомендувати.
Дмитрий Федоренко рекомендує цей магазин

Купив: Айфон 13 про, Замовлення №513287

Купила 13 про, очень довольна покупкой
Volodymir Maslennikov рекомендує цей магазин
1 червня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 Pro 64GB Silver (MWC32/MWCJ2), Замовлення №29292929

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Апарт повністю відповідав заявленим характеристикам і стану, але доставка відбулась без ніякого чека і гарантійного талону. Будьте готові, що його вам просто не покладуть.
Кристина Попович рекомендує цей магазин
30 травня 2023

Купив: Айфон 11 про макс, Замовлення №508729

Купила айфон в этом магазине, со мной связался продавец консультант Никита все рассказал и объяснил, вежливый, ответил на все вопросы. Заказом очень довольна, все честно без преувеличения. Буду заказывать в магазине еще. Отдельное спасибо консультанту.