Ціна збігалась із заявленою на hotline
Guest003 рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №414451

Дуже сподобалось обслуговування. Оплатив, і як і обіцяли, на наступний день, станція вже їхала до мене. Коробка була нова, навіть фірмовий скотч ecoflow був цілий. Дуже рекомендую магазин :о)
Александр Владимирович рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Кабель USB Type-C Baseus Cafule Cable USB For Type-C 3A 1M Red (CATKLF-B09), Мережевий зарядний пристрій Baseus Super Si Pro Quick Charger C+U 30W White (CCSUPP-E02), Зовнішній акумулятор (павербанк) REMAX Chinen Series 20W+22.5W Fast Charging Power Bank with LED Light 30000mAh RPP-320 White, Замовлення №414475

Нажаль три позиції що я замовив були відправлені двома окремими посилками, це не критично але не зручно бо подвійна оплата по доставці!
Илона Владимировна рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Black (VXN4304GL), Замовлення №414376

Titar Garry рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Зовнішній SSD накопичувач 512Gb ADATA SD620 (SD620-512GCRD), Замовлення №414362

Как всегда все на высшем уровне! Быстро отправили заказ. Все хорошо упаковано, приехало в целостности и сохранности. SSD работает как часы. Скорость записи мак 120мб/сек/мин 80мб/с Справилсч с 70Гб данных за 4минуты! Очень доволен. PСshop Вы красавчики! Покупая у Вас всегда могу быть уверен в качестве покупаем ого у Вас товара! Отдельное спасибо менеджеру Андрею! Профессионально и быстро помог определится с моделью! Знаток своего дела)
Kirill frolenkov рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Gray (SM-S928BZTH), Замовлення №414328

bndr рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi POCO F6 8/256GB Black, Замовлення №414294

Супер магазин, супер сервіс, супер телефон. 10/10 ??????
Heinrich Alexseew рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 2023 FA507XI (FA507XI-LP013W), Замовлення №414275

Покупкою задововолений! Ноутбук працює ідеально
Andriy рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101), Замовлення №414230

expaulus рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) ZMI No. 20 Model 25000 mAh 210W Backup Battery (QB826G), Замовлення №Ххх

Товар як товар, нормальний павербанк, з швидкою зарядкою. Більше вразила швидкість виконання замовлення. Зранку передзвонив менеджер, а по обіді вже забрав з Нової Пошти (Львів).
Bizon00790 рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm Black (SM-R960NZKA), Замовлення №2677217840