Андрій рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Smart колонка HomePod 2 Midnight (MQJ73/MQJ93), Замовлення №408853

Замовив HomePod. Зручна оплата через моно. Передзвонили і одразу відправили. Новенький, запакований. Працює ідеально. Величезне дякую і реально задоволений шопінгом у цьому магазині. 10/10.
Denis Kolesnik рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №678543gh

Найкращі ціни!
Ярослав рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Kindle Paperwhite 11th Gen. 8GB Black, Замовлення №Незнаю

Хороший магазин. Швидко відправили, гарно проконсультували. Єдине що, при розпаковуванні виявив, що оригінальна упаковка від товару уже була відкрита. Але книга працює, все добре.
Максим Зыбцев рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Ноутбук IdeaPad Gaming 3 15IAH7 (82S900JMPB), Замовлення №407641

Все хорошо, только положительные отзывы об этом магазине, ответили на кучу вопросов
Іван Кузьминський рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Ноутбук MSI GF63 Thin 11UC (GF6311UC-1276US) Black, Замовлення №408463

Злата Литвин рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Смартфон Galaxy S23 Ultra 12/512GB Green (SM-S918BZGH), Замовлення №408276

Не перший рік купую техніку у цьому магазині. Дякую менеджеру, що пішли на зустріч і відправили телефон дуже швидко.
Антон Батюк рекомендує цей магазин

Купив: Кабель Apple Thunderbolt 4 (USB?C) Pro 1.8m (MN713), Замовлення №407836

Все чітко і швидко. Товар орігінальний, новий, запакований, працює добре. Рекомендую цей магазин.
Ivan Kostenko рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Чохол для смартфона iPhone 13 Clear Case with MagSafe (MM2X3), Замовлення №407824

Гарний товар. Чудовий магазин. Рекомендую
Валерія Бакаліна рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Cloud III Wireless Black (77Z45AA), Замовлення №407806

Товаром задоволена, доставка була 3 дні, неушкоджена
Alexander Kuchkov рекомендує цей магазин