Ціна збігалась із заявленою на hotline
Alex рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Миша Defender Patch MS-759 Black (52759), Чохол для смартфона ColorWay TPU Matt для Motorola Moto G54 Power Black (CW-CTMMG54-BK), Замовлення №401274702

Замовляв мишку та чохол на телефон. Оперативно склали та відправили замовлення. Все було упаковано добре. Прийшло у вказаний на сайті термін. Ще що дуже приємно - це те що на бонуси АЛЛО гроші не має ліміту на мінімальну суму покупки В цілому задоволений покупкою та обслуговуванням!
Ира Максимец не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Philips BHA710/00, Фен-щітка Philips 5000 Series BHA530/00, Замовлення № 303436091

Добрий день, Ірина. Перепрошую за створені незручності. Ваш відгук був переданий нашим спеціалістам для ретельного аналізу та подальших заходів з метою покращення якості наших послуг. Інформацію перевіримо. Дякуємо за відгук. З повагою Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів.
Вчора Відповісти
Assistant_v не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow DELTA 2 Extra Battery (ZMR330EB, EFD330-EB)

Розмістили на сайті додаткову батарею за привабливою ціною і після замовлення просто перетелефонували, що товар закінчився, хоча на їх сайті ця ж додаткова батарея присутня, але за значно дорожчою ціною
Добрий день. Перепрошую за створені незручності. Ваш відгук був переданий нашим спеціалістам для ретельного аналізу та подальших заходів з метою покращення якості наших послуг. Інформацію перевіримо. Дякуємо за відгук. З повагою Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів.
Вчора Відповісти
Роман Кулик не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Tenda F6, Замовлення №303483633

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Магазин обманює людей, обіцяючи бонусні алло гроші. Коли я виконав всі умови, бонуси так і не були нараховані.
Добрий день, Роман. Приносимо вибачення за створені незручності. Ми завжди працюємо над вдосконаленням нашого обслуговування. Ваш відгук був переданий нашим спеціалістам для ретельного аналізу та подальших заходів з метою покращення якості наших послуг. Інформацію перевіримо. З повагою, Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів.
22 липня 2024 Відповісти
я до не рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: BLUETTI EP500, Замовлення №303545141

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Гроші взяли, а товар не отримав! Оплатив товар, він був в наявності, а в день коли він мав приїхати, дзвонять і кажуть що його уже нема.
Добрий день. Приносимо вибачення за створені незручності. Ми завжди працюємо над вдосконаленням нашого обслуговування. Ваш відгук був переданий нашим спеціалістам для ретельного аналізу та подальших заходів з метою покращення якості наших послуг. Інформацію перевіримо. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
19 липня 2024 Відповісти
Oksana Latipova не рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Хотів купити: Вентилятор Jipin Desktop Fan White

15.07.24 було оформлено замовлення на сайті allo.ua на вентилятор та відразу були перераховані кошти за товар та доставку. Тогож дня менеджер магазину зателефонував та сказав, що замовлення вони скасовують оскільки товар відсутній на складі. До цього часу (18.07.24) кошти не повернуті. Здійснювати покупки в цьому магазині не рекомендую!
Добрий день. Приносимо вибачення за створені незручності. Нам дуже шкода, що ми підвели Вас. Ми завжди працюємо над вдосконаленням нашого обслуговування тому прошу Вас також продублювати відгук із зазначенням номера вашого замовлення на електронну адресу roy@allo.ua Інформацію перевіримо. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів
18 липня 2024 Відповісти
Roman не рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Хотів купити: Philips CX5535/11

17 липня 2024 Відповісти
Втталий не рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Гіроскутер Міні сігвей MiniRobot Mini Білий 10.5, Замовлення №№ 401261183

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, фіскальний чек

Покупал ребёнку сигвей на день рождение. Почитал отзывы, только положительные. По факту прислали дешёвую Китайскую реплику, собранную левой рукой на коленке. Решил написать комментарий, что бы другие покупатели не попали в мою ситуацию. А его взяли и удалили. Я написал в поддержку, мол почему удалили мой комментарий. Они написали, что там мало конкретики и аргументации.
16 липня 2024 Відповісти
Виктория Кушпита не рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Хотів купити: Автокрісло Maxi-Cosi CabrioFix i-Size Essential Graphite (8558750112)

15 липня 2024 Відповісти
Andriy Laptyuk не рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Хотів купити: Вентилятор Jisulife mini portable fan FA20X Green

Оплачений платіжною картою товар зник з магазину, де був оформлений самовивіз. Товар зник, хоча термін зберігання ще не сплив. Ситуація виникла 14.07.2024. Працівники магазину описали ситуацію приблизно як «вибачте ми перепродали ваше замовлення». Номер замовлення 303455336. Адрес магазину Хрещатик 21
Доброго дня. Ми дуже вдячні за ваш час і відгук. Ми завжди працюємо над вдосконаленням нашого сервісу тому обов'язково розберемося у цій ситуації. Приносимо вибачення за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів
14 липня 2024 Відповісти