Yuriy Grona не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 жовтня 2023

Купив: Домкрат Дорожня карта DBJ-2HPVC, Гідравлічний пляшковий домкрат Дорожня карта DBJ-2HPVC, Замовлення №10049705

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Робив замовлення на домкрат, відразу захотіли передплату за доставку в обидві сторони, потім стало зрозуміло чому - приїхав в розбитому кейсі заляпаному краскою кольору домкрата з середини, другий шток клине і по пружинній реакції - воздух в системі. Після відмови декілька разів телефонував (протягом 2 тижнів), обіцяють, але ні гроші не повертають, ні домкрат.
Врешті через ще тиждень прислали заміну, повідомили що були затримки з логістикою на стороні постачальника. Новий кейс теж потрісканий в середині, але терпимо, думаю все ж таки є проблема у виробника, і кейс занадто слабкий для тяжкого домкрату.
17 грудня 2023 Відповісти
andr.nosick рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: LED H7 5700K 6000Lm type 31, Замовлення №20450632960903

Велике дякую Поліщук Віталію за своєчасну та повну допомогу при виборі ламп головного світла на моє авто
Andrey 2017 не рекомендує цей магазин
23 квітня 2023

Хотів купити: двостороння автосигналізація Pandect X-1800 BT

Забронировал в телефонном режиме товар,дополнительно продублировал через форму на сайте.Получил подтверждение №10047425 . На следующий день менеджер Сергей позвонил и уточнив все детали по доставке и оплате,уведомил,что товар готов и будет отправлен. Позже он перезвонил и сообщил,что товар по этой цене уже продан,и сейчас цена этого товара на 1700 гр. больше от забронированной.
Роман Литовченко рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310), Замовлення №PVI00009678

Дякую магазину і компенентним працівникам,за зрозумілу і чесну консультацію. хотів придбати іншу колонку а головне дорожчу, змістовно розказали плюси та мінуси, і запропонували аналогічні товари на вибір, обрав jbl310 про що ні трохи не жалкую.Дякую
Galaxy Chess не рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Хотів купити: Перетворювач DC-AC LTC LXP032, Замовлення №10046346

Якось із самого початку не склалася співпраця з даним магазином. Зробив замовлення, чекаю підтвердження, ніхто так і не передзвонює, ну думаю вихідний день тоді був (неділя), сам передзвонюю, кажуто, що ще точно невідомо, в понеділок зв'яжуться і все точно буде ясно. Наступного дня так ніхто і не передзвонив, після обіду написав у Вайбер-чат підтримки, також ігнор, тому вирішив не терпіти це і замовив в іншому магазині. А з цими "добродіями" не рекомендую комусь мати справу!!!
Сергей рекомендує цей магазин
23 листопада 2021

Купив: Линзы биксеноновые Infolight G5 Ultimate тип3 LED (с АГ) (пара)

Покупкой в этом магазине доволен. Заказ разместил в воскресенье, с утра в понедельник перезвонили и уточнили детали. В этот же день отправили. Отмечаю цену(самая низкая на момент заказа), широкий ассортимент, оперативность, профессионализм, качество товара и упаковки в этом магазине.
Відповідь представника «MirCarAudio.com»
Спасибо за оставленный отзыв.
OlgaLi не рекомендує цей магазин
25 серпня 2021

Хотів купити: Автомобільний відеореєстратор Gazer F730

Магазин прийняв замовлення, але не надав товар у погоджений день, запропонувавши почекати 3 тижні
Андрей Киричок не рекомендує цей магазин
8 червня 2021

Хотів купити: Alpine 193

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Заказал автомагнитолу в пятницу. Сказали ,что в понедельник будет доставка. В понедельник сказали,что на складе переучёт и утром мне сообщат,когда будет доставка. Позвонил сам,сказали ждут ответ со склада. Заказ снял, магазин не рекомендую,жаль потраченного времени.
Відповідь представника «MirCarAudio.com»
Спасибо за отзыв. Дистрибьютор компании Alpine в Украине - не смог отгрузить нам товар. Не все зависит от нас. Вам начислено 100 грн. бонус за неудобства. Будем рады видеть вас в нашем магазине.
Migel рекомендує цей магазин
23 березня 2021

Купив: Брелок для сигнализации Convoy MP-180D (основной)

Купил у ребят брелок для автосигнализации вместо утерянного. Цена на просторах и-нета была самая лучшая. Несмотря на то, что была отметка на сайте "в наличии", взяли пару дней на поиски. Оплачивал по б/н расчету. Прислали Новой почтой. Все четко и по-деловому. Рекомендую.
Gamersfan рекомендує цей магазин
16 березня 2021

Купив: Днепр 1M 15-60A

Все работает, доставили вовремя. Спасибо!