odin75117 не рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Хотів купити: Maestro Сушилка сушка для посуды MR-1025-53 из нержавеющей стали с пластиковым поддоном, сушарка для посуду Maestro Сушилка сушка для посуды MR-1025-53 из нержавеющей стали с пластиковым поддоном

Взяли гроші а потім несподівано виявилось що товар відсутній. Не рекомендую мати справу із цим магазином.
aleks12 рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Хлібниця прямокутна Maestro MR1773-S зелена, Замовлення №249118278

Купували в цьому магазині хлібницю онлайн, ціною та обслуговуванням залишилися задоволеними, товар дуже дбайливо був запакований. Рекомендуємо!
Сергей Бурых не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Матрас-топпер Simplex Eurosleep, Замовлення №У-0338858

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Ирина Мосьпан не рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Хотів купити: Форма з кришкою прямокутна 22х17см 1.3л Daily Pyrex 342P000/3046

Сергій Качін не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 листопада 2023

Купив: Ковдра, зимова ковдра Вилюта Шерстяное стеганое Premium 170х210 (2000000013350), Замовлення №У-0332066

Замість ковдри Вілюта прислали ковдру від Руно, не погодивши
В кабінеті користувача підмінили замовлення, а я думав шо це я помилково замовив, у мене зберегся лист замовлення
30 листопада 2023 Відповісти
Ludmila Kurilko не рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Купив: Полотенца кухонные, кухонний рушник Izzi Home Махровое кухонное полотенце Izzihome Горячий кофе 40х60 см (Б41574), Замовлення №20400343718121

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Купила кухонные полотенца 6 штук,произв Турция.Качество ужасное ,махра,нитки сыпятся,пришлось все выбросить.Прежде чем продавать такой бракованный товар проверяйте качество.В магазин позвонила,никакой реакции. К сожалению номер заказа не сохранился,я указала номер накладной Новой почты. Приобретать в этом магазине больше ничего не буду
8 липня 2023

Купив: Шумовка Gemini Ardesto , Замовлення № 426972

Знайшла на тут на хотлайн шумівку за дуже привабливою ціною і спочатку вважала що щось з нею не так, чи є дефекти чи ще шось погано. Замовила самовивізом з магазину в києві. Все було швидко вчасно і шумівка була якісною без дефектів. Всім задоволена. Дякую.
yurko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 січня 2023

Купив: Простирадло на гумці МІ0031 Еней-плюс, Замовлення №412649

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

15 жовтня 2022 замовив у Podushka.ua 3 позиції товарів. Прислали 1 позицію. То казали, що довідправлять, то пропонували заміну, але платіжні реквізити не скидали, то обіцяли повернути гроші на картку. P.S. І не "Купив: Простирадло на гумці МІ0031 Еней-плюс", як формується на цьому сайті тема, а намагався купити/замінити на хоч щось з доплатою. P.P.S.Після негативного відгуку на hotline.ua гроші за невідправлений товар (без 40 копійок) повернули 01 лютого 2023 року.
finder_km не рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Купив: Плед вовняний Ярослав диз. 4/1 темно-сірий, Замовлення №411611

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Альбина Казьмина не рекомендує цей магазин
29 жовтня 2022

Купив: Ковдра та комплект постільної білизни, Замовлення №412781

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Ковдра прийшла із запізненням, через 5 днів. Постільної білизни у посилці не було. Ніхто не подзвонив, не пояснив причину. При зверненні до магазину пообіцяли надіслати наступною посилкою. Наразі пройшло 12 днів з моменту замовлення - ні білизни, ні грошей, ні пояснень. Більше жодного разу до них не звернуся і нікому не порекомендую!