Vitaly Golub рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: мусат Taidea Ceramic (T0843C), Замовлення №45039

Шукав собі мусат, керамічний, для домашнього користування, а вже коли вибрав на сайті ще багато чого взяв для дому
evgenKoVL рекомендує цей магазин
31 грудня 2022

Купив: Бокал для вина Bohemia Julia 40428/230, Замовлення №463256

Великий вибір посуди, швидко доставляють, адекватні ціни, завжди все актуальне і в наявності, рекомендую
Mykola рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: Кастрюля BergHOFF 1100227A Comfort 2.2 л

Дуже вигідна ціна, варта того, щоб почекати пару днів до відправки. Дуже ввічливий менеджер. Запропонував зручний спосіб оплати, перетелефонував одразу і ще раз перед відправкою. Дуже рекомендую.
besserg не рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Хотів купити: Посуд

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Карачовка рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: Korkmaz Astra 1902, Замовлення №35906

Все добре.
Richard_42 рекомендує цей магазин
23 січня 2022

Купив: Сковорода для млинців Биол Оптима 22084П, Ніж для сиру Tescoma 880518, Tescoma DELICIA 630034, Tescoma DELICIA 630024, Tescoma 630021 Нож для теста соединительный DELICIA, Tescoma 630023 Нож многофункциональный DELICIA, Tescoma Прибор для нарезки теста с 4 ножами DELICIA (630019), Ніж для сиру Tescoma GrandChef (884616), Замовлення №34919

Чудовий магазин. Передзвонили одразу, уточнили по замовленню і відправили вчасно. Якість обслуговування, як і якість товару на висоті. Приємно здивувало наявність фіскального чека. Вислали на пошту, на яку було оформлене замовлення. А це про щось то й свідчить. Рекомендую даного продавця. Великий асортимент. Адекватні ціни. Все що треба для кухні та дому.
1 червня 2021

Купив: Банка стеклянная Bormioli rocco 149270MRF121990 FIDO 5 л, Замовлення №24924

Купила банки шесть штук по 5 литров каждя -приехала огромная коробка. Заказ приняли, перезвонили, доставка была вовремя, цена не менялась, посуда без дефектов все целое новое и красивое. Всем довольна и спасибо вам за хорошее обслуживание!
Відповідь представника «Посуд На Дім»
Здравствуйте, спасибо за отзыв! Всегда рады)
Olchuck рекомендує цей магазин
1 квітня 2021

Купив: Сковорода-гриль Биол с крышкой 1026С 26 см

Дуже сподобався асортимент цього магазину. Мені потрібно було вибрати сковороду мамі на день народження і консультант мені в цьому дуже допоміг. Підтвердили замовлення швидко. Всім дуже задоволена!!! Однозначно буду рекомендувати знайомим та друзям????
oxeni рекомендує цей магазин
24 березня 2021

Хотів купити: маслянка Fissman Масленка прямоугольная AY-7410.BD

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент

В магазине отличный ассортимент, выбрала много полезных вещей для дома. Так как была посуда волновалась о том чтобы не повредилась дорогой, но все было отлично упаковано.
Iren Mi рекомендує цей магазин
11 березня 2021

Купив: Миска суповая Astera A0440-HP21-SP Engrave Blue 20 смКод товара, Замовлення №22322

Ціна відповідає якості. Задоволена замовленням дуже. Буду мати на увазі при виборі подарунку для подруги чи мами. Дякую за швидкість обробки замовлення.