ykrainets рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Літні шини Pirelli Powergy (225/50R17 98Y), Замовлення №СФ #30 від 24-04-2024

Купував шини. Постачальник перетелефонував, зорієнтував по даті поставки, скинув фото товару, відправив як обіцяв. Однозначно рекомендую
Kingmaker 77 не рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Хотів купити: Літні шини Matador MP 93 Nordicca (205/60R16 92H)

Менеджер перетелефонує.... І все Не гайте свій час. Шукайте в іншому місці Раніше брав шини все було добре, а зараз....
Клеминко Дима рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Літні шини Hankook Winter I Cept iZ 2 W616 (245/45R19 102T) XL, Замовлення №40777

Відмінний сервіс, цінують кожного клієнта, допомагають з вибором, ціни та вибір адекватні. Рекомендую!
Талаев Игорь рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Літні шини Hankook Ventus Prime 3 K125 (195/65R15 91V), Замовлення №40709

Якщо шукаєте якісні шини за нормальною ціною, то цей магазин вам це гарантує. Я зробив замовлення без проблем, обрав потрібну модель, через три дні вже отримав на пошті. Все чітко та швидко. Дякую!
ААА БББ рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Літні шини Pirelli Winter SottoZero 3 (225/55R17 97H), Замовлення №18682

Отправили в тот же день, оперативно отвечают на все вопросы. Отличный магазин. Рекомендую!
Artem Scherbak не рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Хотів купити: KUMHO ECSTA PS71 245/45 R18, Літні шини Kumho Ecsta PS71 (245/45R18 100Y)

Vladislav Vlad рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Літні шини Yokohama Geolandar A/T G015 (235/65R17 108H), Замовлення № 4507 5115 6508

Хороший магазин , замовили Yokohama g015 235/65/17 найдешевше що ми знайшли , попросили щоб був 2022 так і відправили .дякую
Головин Артем рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Літні шини Continental PremiumContact 6 (205/55R16 91V), Замовлення №40526

Шины подобрали точно по моему запросу. Спасибо за профессиональный подход!
Maksim30 рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Автошини Hankook Winter i*cept RS3 W462 (205/60R16 96H) від 2 722 грн, Замовлення №3434

Обрав магазин через найкращу ціну і наявність позитивних відгуків. Процесом покупки залишився задоволений. Передзвонили, уточнили модель, рік, країну виробництва, перемістили на склад у встановлений термін. Шини виявились кінець 2022 року, що також порадувало. Трохи запутався, куди йти, бо на сайті схема, як під'їхати на склад, а спочатку треба в офіс.
Калев Станислав рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Шини Pirelli Pirelli PZero (PZ4) 315/35 R22 111Y * PNCS Pirelli PZero (PZ4) 275/40 R22 107Y XL * , Замовлення №39001

Замовив 2 шини Pirelli Pirelli PZero (PZ4) 315/35 R22 111Y * PNCS та 2 шини Pirelli PZero (PZ4) 275/40 R22 107Y XL * PNCS, прийшлось почекати декілька тижнів але шини приїхали з заводу 2023 року, і дешевше майже на 10000 грн. Шини просто бомба, тримають дорогу на 250км+ супер. Несподівано тихі  в середині шини якісь поролон, менеджер сказав що це звукопоглинач. Подивимось як ходять бо до ціого була continental  на 12000 хватило.