Ніколи не пізно ProSport рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Газонокосарка електрична (мережева) AL-KO Comfort 34 E (112857), Замовлення №318556

Дуже вдячний консультанту Володимиру від Motoblok.biz! Він запропонував кращу модель ніж я хотів і надійнішу! Послухавши його порад я не пожалів так як купивши електричну газонокосарку Al-ko 34e comfort я ні секунди не пожалів, досить комфортна, не шумна,компактна що всюди можна проїхатись, справляється з газоном суперово! Всім тепер раджу цю модель! Дякую ще раз Володимиру та їхньому інтернет магазину!
Олег Коваль рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Двигун бензиновий Oleo-Mac К605 OHV 139сс, Замовлення №m320311-01

Владимир Гитько рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Газонокосарка електрична (мережева) Oleo-Mac GV 53 TBX ALLROAD PLUS4 (66079124E1A), Замовлення №320219

Оперативно. Професійно.
Оксана_2604 рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Газонокосарка електрична AL-KO Silver 40 E Comfort BIO COMBI, Замовлення №tm103494

Газонокосарку обирала досить довго, залишила заявку, перетелефонували і дуже гарно проконсультували! Дякую за гарну та якісну покупочку!
Олег Співак рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Аератор універсальний Oleo-Mac OM-LINE WE40L (OO-OTHWE40L), Замовлення №102757

Вищий клас сервісу, дякую за вашу роботу!
Аліна Макарчук рекомендує цей магазин

Купив: Крісло садове Kontrast KP104 чорний, Замовлення №m319502

Замовила на подарунок подрузі, чудовий товар та швидка доставка, дуже задоволена сервісом і обслуговуванням, рекомендую!
Andre Andre рекомендує цей магазин

Купив: Husqvarna s2800, колун Husqvarna 5807614-01, Замовлення №tm103679

Вітаю. Вибрав цей магазин, почитав відгуки. В 12 год. дня зробив замовлення по телефону, консультант підтвердив наявність колуна. В 11 год. на наступний день колун вже був в Чернівцях, дуже оперативно відправили. Дякую!!!
Антон Кернозенко рекомендує цей магазин

Купив: Тример Machtz MEB-0732, Замовлення №103232

Оксана Швець рекомендує цей магазин

Купив: Культиватор Oleo-Mac MH198RKS (68589012E5), Замовлення №103202

Великий асортимент, швидке обслуговування і доброзичливий персонал. Рекомендую це місце всім, хто шукає якісну техніку і хороше обслуговування!
Омельян рекомендує цей магазин
28 квітня 2024