Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Хотів купити: Батарейка EnerGenie CR-2032 bat(3B) Lithium 2шт (EG-BA-CR2032-01)

Код товару: 1004366 Є в наявності 73 Грн
Tatochka рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Хлібниця Maestro MR-1678G-BLACK, Замовлення №360832

Замовляли товар на подарунок. Дуже приємна ціна. Швидко відправили. Рекомендую!
KV2020 рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Пластик для 3D-принтера Gembird ABS, 3DP-ABS1.75-01-FB, Замовлення №359943

Швидко передзвонили по замовленню та відправили в той же день, що дуже важливо було, оскільки товар потрібен був терміново.Будемо ще звертатися.Дякуємо.
user0 не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Хотів купити: БФП Sharp AR6020D

В магазині не МФУ, а запчастини.
Лесик не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Хотів купити: ДБЖ SVC VP-2000-LCD

Dana Duck не рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Хотів купити: Видають

Фейкова "гарантія", насправді її немає, не купляйте тут!
Serhii Mykhelev рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: М'яка іграшка Same Toy Свинка в шапке 45 сантиметров (THT719), Замовлення №349432

Все добре. Просте оформлення, швидкий зворотній зв'язок, доступні різні варіанти оплати, а також, що дуже важливо при купівлі недорогіх товарів, доступна опція самовивозу протягом робочого дня з 9 до 18. Все пройшло нормально, так само, як і має бути.
Тарас Дикий рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Зарядна станція Zendure SuperBase Pro 1500 (ZDSBP1500-bk-eu), Замовлення №349188

Все пройшло саме так як i було обговорено с продавцем. Вiдправили швидко, як i було обiцяно. Рекомендую
Сергій Захарович рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Купив: Зарядна станція Zendure SuperBase Pro 1500 (ZDSBP1500-bk-eu), Замовлення №348912

Вперше замовляв у цьому інтернет-магазині, швидко зв'язалися та обробили замовлення, все пройшло так, як і домовлялися, всім задоволений та рекомендую!)
Viktor Boiko рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Купив: Сковорода звичайна Maestro MR-1224-24 Non-stick Coating, Замовлення №347887

Товар відповідає опису та поставлений у заявлені строки.