Dmytro рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: плівка / скло ArmorStandart Гідрогелева плівка для Samsung Galaxy Watch 6 44mm 6 шт (ARM70417), Замовлення №42-21164323

Після оформлення на сайті передзвонили, ціна актуальна, доставку виконали в обговорений термін.
Андрей рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Термопаста ID-COOLING FROST X25 2g, Замовлення №5057

kooro не рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Хотів купити: МОДУЛЬ ПАМ\'ЯТІ ДЛЯ КОМП\'ЮТЕРА DDR3 8GB 1600 MHZ DATO (DT8G3DLDND16)

Оформив замовлення, списали гроші. Через пару годин повертають гроші і кажуть, що вже як 5 днів інша ціна. Захожу на їх сайт через 24 години, а ціна така сама...
Sasha Gul (mosh37one) не рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: ASUS USB-AC58, Замовлення №42-20936758

Всё плохо. Заказал cетевой адаптер ASUS USB-AC58, приём сигнала слабый, через день заполнил электронный бланк на возврат денег и отправил назад, как мне сказали на сервис, ещё через день мне отвечают что адаптер поцарапан и повреждена упаковка и он будет отправлен вам назад, т.е. 3 раз платить за доставку адаптера который мне не подходит!!! , я им почти не пользовался, только проверил. Не покупайте здесь, деньги не вернут, сделают вас крайним.
Андрей Андрей не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 лютого 2024

Хотів купити: Жорсткий диск Transcend StoreJet25M3 2 TB Iron Gray (TS2TSJ25M3S)

HAS рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Кабель USB Type-A PowerPlant KD00AS1212, Замовлення №4393

Заказал 2 удилителя USB 5м , забрал в точке выдачи, всё чётко.
Zero не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 8/256GB Black

На замовлення не відповіли. Чат-боти в них не працюють.
Валерій Яніцький рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №42-20797307

Anna не рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Хотів купити: Смартфон Nokia G42 5G 6/128GB Purple

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Цена на сайте продавца не соответствует той, что указана на hotline.ua. Телефон на их сайте стоит 7999, а не 6960, как показывает данный агрегатор.
380680761286 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 листопада 2023

Хотів купити: СSB EVH12150, Акумулятор для ДБЖ CSB Battery EVH12150

Менеджер не перезвонил и не подтвердил заказ. После 5 часов ожидания позвонил уже я. Мне ответили, что уточняют, есть ли в наличии требуемое количество. UPD: 04.12.23 - Товар получен, я полностью удовлетворен. Отрицательный отзыв более нерелевантен.
Попередню проблему вирішено: товар (CSB EVH12150) в необхідній кількості замовлено. Має прибути через тиждень.
27 листопада 2023 Відповісти