Split81 рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: 3G/4G Novatel 8000L (Mifi 8800l), Novatel 8000L, Замовлення №15770

На початку були певні непорозуміння з доставкою товару, але згодом менеджер все швидко владнав. Товар належної якості.
Представник магазину «GoodOK»
Щиро дякуємо за відгук. Приємного користування.
25 листопада 2023 Відповісти
Radion Ko не рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Зазначена ціна насправді без ПДВ.
Vadik Timurov рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Антена терминальная 3G/4G LTE 4dBi, Замовлення №Ф0000002616

Антени прийшли швидко, замовляв дві. Для міста - те шо треба, результатом цілком задоволений.
Представник магазину «GoodOK»
Дякуємо за Ваш відгук. Будемо раді співпрацювати знову.
25 листопада 2023 Відповісти
Светлов Леша рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Купив: Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер HUAWEI E5577s-321, Замовлення №2017

Дуже сподобався роутер і зовнішні і по характеристикам. Працює без нарікань. Ціна приємна. Під час покупки проблем не виникло!
Катя рекомендує цей магазин
25 лютого 2023

Купив: Lintratek KW13A, Замовлення №838

Класні акціїї, великий асортимент товару, привітні працівники
Валентин рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: 4G мобільний роутер Huawei E5785 4G LTE, Замовлення №№00000000903

Купував роутер сподобалось відразу що можливо самому його забрати з магазину і перевірити на справність. Ціна збігається з завленою на сайті ,видали чек і гарантійний талон . Рекомндую !
Анна рекомендує цей магазин
28 січня 2023

Купив: Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер Novatel Wireless Jetpack MiFi 8800L, Замовлення №0636

Большой ассортимент, актуальное наличие и свежие новинки!
Юрий рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Акумулятор Huawei E5573, Замовлення №569

Дуже дякую працівникам обслужили добре.Рекомендую всім!
Bohdan Khomitskiy не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 грудня 2022

Хотів купити: Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер HUAWEI E5577s-321

Залишив заявку. Чекав три дні. Ніхто не повідомив чи є даний товар в наявності, чи немає, чи існує будь-яка інша причина. П.С. навіщо рекламуватися на хотлайн, якщо не має потужності відповідати на примітивні запити...
Відповідь представника «GoodOK»
На жаль, не змогли з вами звязатись - не дозвонились. Товар в наявності. Можна забрати самовивозом завтра з 10 до 16.00
Oleksandr Mostepaniuk рекомендує цей магазин
7 грудня 2022

Купив: Huawei E5577s-321 - 3000 мАч, Замовлення №9730

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Замовляв Huawei E5577s-321 - 3000 мАч, отримав замовлення зі слідами використання - подряпини корпусу, стерта частина іконки бренду на корпусі, не рідна пошкоджена упаковка. Продавець погодився на заміну (транспортні витрати за рахунок продавця) тому нарікань немає. Роутер робочий, свої функції виконує