Валерий Пашков рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Купив: Акумулятор для ДБЖ Ventura VG 12-100, Замовлення №322223

Я задоволений обслуговуванням у магазині ВольтМаркет Дніпро.
Алексей Добрыднев рекомендує цей магазин
10 червня 2023

Купив: инвертор Euro Sport BBM Днепр-1 12V 300W, Замовлення №188522

просто доволен и товаром, и магазином, в котором купил. рекомендую.
Представник магазину «ВольтМаркет»
Дякуємо за відгук. Раді новим замовленням)
10 червня 2023 Відповісти
Sanьka рекомендує цей магазин
19 вересня 2022

Купив: Стабілізатор напруги Luxeon EDR-1000, Замовлення №147976

Купив Стабілізатор напруги Luxeon EDR-1000 в даному магазині. Менеджер одразу проконсультував щодо мого вибору та також обговорили можливість повернення якщо щось не підійде. Відправка була оперативно в той же день. На наступний день я вже користувався стабілізатором. Все підійшло і працює як треба. Сервісом та швидкістю задоволений. Менеджери обізнані, приємно спілкуватись. Рекомендую даний магазин до співпраці!
Yaroslav_G не рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Бензиновый генератор Hyundai HHY7050F

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

Відповідь представника «ВольтМаркет»
Доброго дня Ярослав. Не будемо виправдовуватись, але дуже засмучені що в вас лишився негативний досвід замовлення. Нажаль, ми не взмозі вплинути, на роботу терміналу. Бувають моменти, коли він працює з перебоями. Коли доставка виконується перевізником Нова Пошта, ми також, ніяк не можемо змусити перевізника виконати доставку на адресу, і при цьому прогарантувати, що водій буде не сам, а їх буде декілька - такого сервісу не надає перевізник, нажаль, навіть за додаткову оплату. Комплекція товару повністю прописана у нас на сайті, + жирним вказано, що транспортний комплект(колеса і ручка) не є в комплекті, абсолютно не є необхідним для роботи, і його за необхідності, можна придбати окремо. Головне фото на сайті - без транспортного комлекту. Менеджера Андрія в нас немає. З монтажем ми завжди допомагаємо, коли маємо можливість, але зараз, ви самі знаєте, що коїться в країні, і яка ситуація в країні з перебоями електроживлення, і яка кількість замовлень на генератори. Ще раз, шкода що в вас негативний відгук, ми намагалися зробити покупку комфортною.
Junkers рекомендує цей магазин
25 березня 2022

Купив: Бензиновий електрогенератор Zipper ZISTE1100IV, Замовлення №130171

Компетентні та оперативні продаці. Зручно (гнучко, інформативно) організований процес покупки через корзину на сайті. Працівники консультують, розказують, показують, але при наявності технічних негараздів рекомендують звертатися в спеціалізовані сервісні центри.
раді були допомогти!
hulio_t_n рекомендує цей магазин
1 січня 2022

Купив: Стабілізатор напруги LogicPower LPT-W-5000RD Black (4439), Замовлення № 124243

Приятно удивлен обслуживанием - 29.12.21 в конце рабочего дня! (До этого пытался сделать заказ в ЧЕТЫРЕХ магазинах - везде товара нет или обращайтесь после 3-го!) Оперативно приняли, согласовали (проконсультировали!) и передали на отправку в тот же день. 31.12 заказ был получен. При случае буду рекомендовать знакомым и сам воспользуюсь их услугами.
Рады были помочь!
Plumelet не рекомендує цей магазин
12 серпня 2021

Хотів купити: Реле напряжения ZUBR D63se, Замовлення №106815

Товара оказывается нет в наличии, при заказе предлагают модель которая дороже.
Відповідь представника «ВольтМаркет»
Здравствуйте. складской статус этого товара "УТОЧНЯЙТЕ НАЛИЧИЕ", так как товарные остатки были на исходе. Данные об этом указаны на странице товара.
PetroD рекомендує цей магазин
19 жовтня 2020

Купив: Лінійно-інтерактивне ДБЖ RUCELF UPI-W-600-12-EL, Замовлення №76420

благодарим за отзыв!
vetos рекомендує цей магазин
10 червня 2020

Купив: Акумулятор для ДБЖ LogicPower LPM 12 - 1,3 AH (4131), Замовлення №67663

Відповідь представника «ВольтМаркет»
Были рады помочь! Благодарим за отзыв!
Михаил Лавриненко рекомендує цей магазин
9 травня 2020

Купив: luxeon e-3000, Замовлення №65507

Отличный магазин) Проконсультировали помогли подобрать правильную мощность из бюджетного варианта) очень быстро отправили заказ) Спасибо. Я рекомендую этот магазин.!!!
Відповідь представника «ВольтМаркет»
Благодарим за отзыв, рады были помочь!