Виктория Плясун рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/512GB Obsidian, Замовлення №73699

Отримала телефон швидко, але без чеку. Чек відправили у вайбер. Телефоном задоволена. Поки політ нормальний. Дякую
IerihoN32 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ноутбук Redmi Book Pro 15 (JYU4540CN), Замовлення №73861

Товар як і було вказано на сторінці був у наявності, ціна актуальна. Швидко зв'язалися, уточнили деталі що до софту. Одразу замовив гравіювання клавіш кирилицею. Все було зроблено і відправлено чітко в зазначені терміни. Дуже позитивний опит співпраці с цим магазином.
E Yurch рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra SM-S9280 12/512GB Titanium Gray, Замовлення №74586

Супер швидка доставка, приємні оператори З товаром все добре Дякую!
Andrew Qwe рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Телефон Sony Xperia 10 V, Замовлення №73595

Отримав телефон доволі швидко. Телефон новий і все відповідає опису. Працює без проблем. Рекомендую магазин.
Катя рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 8/256GB Black, Замовлення №740039

Це вже 4 телефон який купую в цьому магазині. 2 на подарунки, і ось 2 й купила собі, хоча старий ще досить гарно працює
Sergey Pritulyak рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 SM-S9210 8/256GB Cobalt Violet, Замовлення №73599

Купував дружині телефон. Замовив, оплатив, того з дня відправили. Все сподобалось. Рекомендую.
Хаос 17 рекомендує цей магазин

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB, Замовлення №74019

Купував окуляри віртуальної реальності, відправили в той же день, все прийшло швидко і якісно. Рекомендую
GiMViN M рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 12/512GB Black, Замовлення №72675

Рекомендую. Все Чудово.
Vlad Soloshenko рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Teclast M50 Pro 8/256GB 4G Blue, Планшет Teclast M50 Pro 8/256GB 4G Blue (M4P1/TL-112229), Замовлення №20450897338690

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Bmi рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Навушники Xiaomi Redmi Buds 5 Sunny Snow White , Замовлення №72137

Навушники просто чудові, звучання гарне, добре тримаються в вухах. Гарне обслуговування, рекомендую.