Кузя Кузькина рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Смартфон Oukitel WP21 Ultra 12/256GB Black, Замовлення №4756

Про фіскальний чек взагалі не зрозуміла питання. Нова Пошта видала свій фіск чек. А взагалі, роботою магазину я цілком задоволена. Навіть більше: вже наступного для після замовлення мною товару, він вже вранці був у відділенні НП. За оперативність продавцеві щира подяка. І товар якісний, без дефектів.
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Дуже дякуємо за відгук! Фіскальний чек це видаткова накладна, яку видаємо сумісно з гарантією на пристрій. Очікуємо на майбутні замовлення!)
Balalaika S рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 8 Pro 16/512GB Phantom Black, Смартфон ASUS ROG Phone 8 16/256GB Phantom Black, Замовлення №4750

Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Вдячні за відгук на наш інтернет-магазин,чекаємо на Вас ще!)
glebsonik рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green, Замовлення №4738

Все сподобалося, відповідали швидко, телефон дойшов в ідеальному стані. Головне уточнювати при спілкуванні щоб поклали перехідник на нашу розетку, бо чомусь це не за замовчуванням
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Гліб, дякуємо за відгук та зворотній зв"язок, візьмемо до уваги прохання з приводу перехідників. Чекаємо на наступні замовлення!)
Антон Шевченко рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Смартфон OnePlus 12 16/1TB Flowy Emerald, Смартфон OnePlus 12 16/1TB Flowy Emerald, Замовлення №4725

Телефон відправили швидко. Отримав без зауважень! Дуже задоволений якістю обслуговування ну і самим гаджетом! Дуже дякую!!!
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Антон, дякуємо за відгук! Чекаємо на наступні замовлення!
Vika Gumen рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Sony Xperia 1 V 12/512GB Platinum Silver, Замовлення №1

Швидко зв'язалися, врахували прохання, товар і документи прийшли швидко. рекомендую
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Вікторія, вдячні Вам за відгук, та раді що усе сподобалось. Звертайтесь до нас ще!)
Mihail Reaktor рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 12 24/1TB Silver, Замовлення №4733

Дякую Все пройшло чітко і швидко Раджу
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Михайло, дуже дякуємо за відгук, користуйтесь в задоволення, та очікуємо на майбутні замовлення!)
Melek рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Obsidian, Замовлення №№302872990

Телефон отримали швидко, якість відповідає заявленому
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Вдячні за відгук, чекаємо на Вас ще!)
Stanislav Steshenko рекомендує цей магазин

Купив: Samsung Galaxy Tab S9 12/256GB Wi-Fi Graphite, Замовлення №4722

Минулого тижня замовив в цьому магазині планшет для сина. Попросив, щоб доставили після 19 кур'єром. Привезли десь в 19-30 та погодились ще почекати, бо я запізнювався. Усе гуд, планшет був запакований. Син дуже радий. Дякую за оперативність. До речі, ціна була теж найнижча, що знайшов в інтернеті
Відповідь представника «Топ-Електроніка»
Станіслав, дякуємо за відгук! ми дуже раді, що усе сподобалось, очікуємо на наступні замовлення!)
Артем 99 не рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Хотів купити: Стилус Apple Pencil 2nd Generation для iPad Pro 2018 (MU8F2)

Замовив у суботу 02.03 в цьому магазині цей стілус ціна була 3258гр у понеділок за ним приїхав під час огляду виявилося що це підробка- копія Відмовився тільки час витратив
Костя Костя не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон OnePlus 12 16/1TB Silver