Евгений Степанов не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Молочний ланцет Nivona NIML 220

Нет соответствия информации на сайте с действительностью.
Інна Колеснік рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: БФП Canon Pixma G3470 White (5805C029), Замовлення №150324

Відповідальний персонал,швидка та якісна покупка.
JULIA.F. рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Телевізор Samsung UE55CU7172, Замовлення №30724

Якось дивно було купувати телевізор через інтернет ще й здоставкою через НП, думала це все виллється в копієчку, але ні. Магазин зробив гарну знижку на доставку, та й сам телевізор тут коштував дещо нижче ніж в магазинах у нашому місті. Ні разу не пожалкувала, що зважилася на цю покупку, думаю, що не востаннє.
Natashechka08 рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: LEGO Icons Орхідея (10311), Замовлення №60324

Якість і вдповідальність магазину перевірила на собі - рекомендую!
avrora71 рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Karcher VC 4 my Home (1.198-620.0), Замовлення №40324

Номер мого заамовлення 40324,купувала пилосос (2в1) Karcher VC 4 my Home (1.198-620.0). Магазином і товаром задоволена . Все відправили швидко,бо все було у наявності . Кваліфікований персонал, швидка та якісна покупка.
Kovalenko Iren рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE50Q60C, Замовлення №2302

Все добре, все отримав вчасно. Телевізор просто ТОП!
dimon-svs рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: БФП Epson EcoTank L3260 WI-FI, Замовлення №345773

Замовляв БФП Epson EcoTank L3260 WI-FI. В цей же день продавець відправив замовлення. На наступний день отримав БФП. Все працює. Дякую. Успіхів Вам!
Виктор Новицкий рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Саундбар LG SC9S, Замовлення №150224

Купували товар по повній передплаті але випадково оплатили більше. Повернули, товар доставили вчасно все добре. Порядність чесність все супер. Дякую.
Анна Шибико не рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Хотів купити: Товара немає в наявності. Пропонують іншу ціну(

Даниил Головко рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: БФП Canon i-SENSYS MF3010 (5252B004), Замовлення №19926

Отримав те що замовляв і доволі швидко. Продавця рекомендую.