Oleg Svyryd не рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Хотів купити: Ноутбук Dell XPS 13 9315 (XPS0289X)

Товару немає в наявності хоча на сайті є
Відповідь представника «Reader.ua»
Дякуємо вам за відгук. Ми з повагою ставимося до серйозної критики, бо прагнемо покращувати якість наданих послуг. Та обов'язково приймемо до уваги вашу думку та вживемо необхідних заходів, щоб стати краще. При замовленні можливі ситуації, коли не всі товари є на складі, оскільки вони можуть у той час бути придбаними іншим покупцем. Про найближчі надходження ми намагаємось завжди інформувати. І вже ведемо роботу над покращенням нашої системи обліку та сподіваємося, що в майбутньому такі ситуації будуть мінімальними.
ТатьянаYa рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Планшет, Планшет Samsung Galaxy Tab S9 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAA), Замовлення №00000000492-2

Відповідь представника «Reader.ua»
Доброго дня, Тетяно! Дякуємо Вам за теплі слова про нашу роботу. Ми раді, що у нас є такі чуйні та вдячні клієнти, як Ви. Це відмінний стимул для подальшого вдосконалення та професійного зростання. Чекаємо на вас у гості знову!
Stan не рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Электронная книга плюс чехол, Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Scribe 16 GB, Замовлення №Б.н

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Дополнительные поборы при оплате плюс процент от стоимости товара
Дмитрий Старостин рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Ноутбук Dell G16 7620 (gn7620fszzh), Замовлення №00007572

Сподобалась якість роботи з клієнтами. На всі питання менеджери відповідали майже одразу. Товар відправили наступного дня після замовлення. При замовленні враховуйте, що ноутбук йде з кабелем живлення, що має виделку американського стандарта.
Відповідь представника «Reader.ua»
Дмитро, дякуємо за Ваш відгук. Нам було дуже приємно з Вами співпрацювати!
d0br1k не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 жовтня 2023

Хотів купити: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Отправка товара почтой только по предоплате 1000 грн и если карта-карта, то комиссия 1%. Либо наложкой, но тогда цена выходит дороже чем у конкурентов
Представник магазину «Reader.ua»
Доброго дня, Богдан! Дякуємо за Ваш відгук! Станцію ми відправили в день замовлення, з усіма документами! Ми надали Вам можливість сплатити без комісії. Користуйтесь із задоволенням! Гарного дня!
12 жовтня 2023 Відповісти
d0br1k відповів на коментар Reader
Дополняю коментарий. Станцию заказал с полной предоплатой, цену утвердили без комиссии. Но условия для предоплаты минимум 1000 грн всё равно многовато.
12 жовтня 2023 Відповісти
Алексей рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 2000 Pro (PB930999), Замовлення №274-2

Сергей Кошельник рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559), Замовлення №00007257

Ввечері замовив. Вранці забрав. Повністю задоволений
Відповідь представника «Reader.ua»
Дякуємо що обрали наш магазин! Користуйтесь із задоволенням, та завітайте до нас ще!
Анири рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Microsoft Surface Pro X 16 256GB, Замовлення №00000000744

Купувала у Reader.ua Microsoft Surface Pro X 16 256GB,номер замовлення 00000000744. Замовлення оформляла доставкою, нова пошта, оплачувала картою. Окрім планшету, в мій чек також увійшли мишка, клавіатура, чохол та стилус.
Andre Tan рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: Microsoft Surface Pro 8 i7 16/256GB Platinum (8PV-00001), Планшет Microsoft Surface Pro 8 i7 16/256GB Platinum (8PV-00001), Замовлення №00006683

Ціна актуальна, доставка безкоштовна /по Києву/, зручні умови оплати. Товар відповідав очікуванню. Рекомендую для співпраці.
timelessvlad рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung T7 1 TB Titan Gray (MU-PC1T0T/WW), Замовлення №00000000132