Мариша2 не рекомендує цей магазин
17 вересня 2021

Купив: комод

Не сподобалося: видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

УЖАС! НЕ ПОКУПАЙТЕ , пришел мне комод, половина полок не шпонированы, и шкафчик который на доводчиках - пришел с одним, не держит отпадает, и нет возврата, прислали 200 грн - сказали дошпонируйте!!!
Nikita Kozachyk рекомендує цей магазин
3 червня 2021

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Моего товара не оказалось в наличии, но мне подобрали идеальную замену еще и дешевле, я остался доволен.
Наталія Дорошук рекомендує цей магазин
31 травня 2021

Купив: Бокал SALLSKAPLIG для шампанского, Замовлення №6786

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Щиро вдячна за приємну співпрацю: продавець порекомендувала обрати ці келихи й я задоволена: їх можна використовувати не тільки під Ігристе, а й як креманки для морозива та тірамісу. Доставили швидше ніж очікувала????
Taras Horotsiuk рекомендує цей магазин
31 травня 2021

Купив: Стіл Damar, Замовлення №03545

Замовленням задоволений. Товар прийшов вчасно. РЕКОМЕНДУЮ))))
Oleksandrk не рекомендує цей магазин
9 квітня 2021

Хотів купити: Офисное кресло для руководителя IKEA JARVFJALLET-2 (992.756.32)

Вводять в оману, вказуючи що товар є "в наявності" - насправді в них його немає, а "під замовлення"
Відповідь представника «Glance»
Доброго дня! Товарний фід на Hotline оновлюється раз в тиждень, а інформація на сайті щодня. Тому і виникають такі моменти, що на Hotline є в наявності. На нашому сайті вказано: "уточнюйте у менеджера".
sofia2021 рекомендує цей магазин
7 лютого 2021

Купив: лампа хольмо, Замовлення №5169

Замовляла лампу. Відправили на наступний день! рекомендую
Masha Sulova рекомендує цей магазин
19 січня 2021

Купив: k 209 стул, Замовлення №000005089

Ждала больше чем обещали. Общем, всё хорошо.
Відповідь представника «Glance»
Доброго дня! Дякуємо, що знайшли час лишити відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволені від покупки в нашому магазині) Перепрошуємо за затримку, ми працюємо над тим, щоб таких ситуацій було якомога менше.Чекаємо за новими покупками!
Longoria Evgenia не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 грудня 2020

Купив: Журнальный стол trista 713, Замовлення №000004018

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Glance»
Доброго дня! Нам дуже шкода, що виникли складнощі з термінами реалізації замовлення. Приносимо щирі вибачення за дану ситуацію! На жаль, не завжди виробники подають коректну інформацію про наявність товарів або дати поставки наступних партій, саме тому і виникла така проблема. Столик Ви вже отримали. Надіємось на Ваше розуміння!
Max не рекомендує цей магазин
16 листопада 2020

Купив: Детский столик Lack 304.499.08, Замовлення №4027

Упаковывать товар не умеют, товар приходит с мелким повреждением, которое сразу и не заметиш на почте. Во всех грехах обвиняют почтовые службы. Накладные на товар или чеки не ложат в посылку, мой совет, нет накладной или чека отпрааляйте им назад, за их счет. Решать вопрос сразу отказываются, и на звонки не отвечают. А всего-то нужно было не экономить на упаковке и усилить углы, а про маркировку хрупкие вещи вы слыхали вообще.
Відповідь представника «Glance»
Доброго дня, дорогий покупець! Ми з себе не знімаємо відповідальності, тому що прагнемо щоб наші клієнти були задоволенні. Ви повинні розуміти, що не оглядаючи товар на Новій Пошті, Ви погоджуєтесь, що товар цілісний і без пошкоджень. Також, Ви можете ознайомитися з правилами отримання посилок на сайті кур’єра https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/inspection_rules.pdf Щоб уникнути подібних неприємностей потрібно попросити представників кур’єра огляд посилки. На кожне місце вам дається 15 хв, щоб відкрити її, оглянути на цілісність, якщо нема ніяких пошкоджень, отримати, підписавши товаро-супровідну накладну. Якщо пошкодження виявлено при отримані, Ви маєте право відмовитися від посилки, ми в свою чергу відправили б новий столик, а на пошкоджений написали б претензію на кур’єра. Ви були б задоволені і не писали погроз нам на Вайбер. Всі посилки страхуються на 100% її вартості, а також товар запакований згідно стандартів Нової Пошти. З наданих фото видно, що це механічне пошкодження, яке може виникнути в наслідок удару. Товар отримано 9.11.2020, повідомлення про пошкодження товару надійшло 16.11.2020р. Дуже просимо Вас в майбутньому перед отриманням товару оглядати товар на цілісність.
andryo не рекомендує цей магазин
29 травня 2020

Купив: Розкладний стіл IKEA VANGSTA 80/120x70h73 bialy (003.751.26)

Обходите стороной этот магазин. Потеряете кучу нервов и времени. Не давайте им предоплату - потом будут под разными предлогами говорить что вернут когда-то. То бухгалтера нет, то еще кого-то. Хотя предоплата была на карту физ лица, даже без ФОП. По заказу будут обещать, "максимум на следующей неделе" и дальше никуда не двинется.