10 MINUTES GAMEPLAY TEST FPS не рекомендує цей магазин
1 березня 2021

Купив: Рюкзак Converse Speed 3 Backpack

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не рекомендую цей магазин для покупок. Ні в якому разі не вносьте попередню оплату, гроші або не повернете, або прийдеться попотіти для цього. телефон постійно скидає, онлайн чат працює, але відповідають раз в день НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!!!!
Відповідь представника «estafeta.com.ua»
Доброго дня! Вкажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення для уточнення деталей
сергій кульбеда не рекомендує цей магазин
22 січня 2021

Купив: лосини 2xu, Замовлення №213380

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

оплата здійснена 14.01.2021 ,сьогодні 22.01.2021 товар не отриманий навіть невисланий на телефон не відповідають,інформацією менеджер не володіє або не хоче нею ділитись
куди звертатись стосовно врегулювання ? номери не відповідають , це ненормально!
22 січня 2021 Відповісти
ДАА не рекомендує цей магазин
21 січня 2021

Хотів купити: Бутылка NIKE SS HYPERCHARGE STRAW BOTTLE 32 OZ BRUSHED STAINLESS STEEL/ANTHRACITE/BLACK 32OZ Подробн

Сподобалося: оформлення замовлення

Оплаченный картой товар прождал 9 дней, при максимальном сроке поставки 5, так и не получив потребовал вернуть деньги, обещали вернуть на следующий день, пошли 4-е сутки - денег тоже нет.
Відповідь представника «estafeta.com.ua»
Доброго дня! Уточніть, будь ласка, номер Вашого замовлення для з'ясування деталей.
заказ № 213044
и как успехи?
22 січня 2021 Відповісти
ДАА відповів на коментар сергій кульбеда
Сегодня к вечеру вернули деньги. Спасибо hotline за возможность покупателей регулировать рынок интернет торговли)
22 січня 2021 Відповісти
Андрей Шевченко не рекомендує цей магазин
30 грудня 2020

Купив: Кофта адидас

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказал товар, прождал больше недели, в итоге начал звонить им, но тут им ещё не дозвонишься раза с 50 взяли трубку. Сказали что нет в наличии, хотя заказ приняли. В итоге 2 недели в пустую.
Hrichina не рекомендує цей магазин
29 грудня 2020

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказала ещё 18 декабря. Перезвонили через два дня. Оплатила сразу же. Отправка 2-5 дней. Ну и как у всех соответственно никакой отправки нет!!! Сегодня уже 29 число!!! Заказала на подарок на Новый Год племяннику! «Огромная благодарность» магазину за то что не товара ни денег!
Kostya не рекомендує цей магазин
21 грудня 2020

Купив: Гантель, Замовлення №210108

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Відповідь представника «estafeta.com.ua»
Добрый день! Приносим извинения за доставленные неудобства, заказ обязательно будет отправлен в кратчайшие сроки
Оксана не рекомендує цей магазин
21 грудня 2020

Купив: Пуховик Jack Wolfskin SELENIUM BAY [1202901-5045], Замовлення №209179

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Оформила заказ, 28.11.20 оплатила через рассрочку. Размер не подошел, оформила форму по возврату с помощью оператора. Обещали вернуть деньги в течении 5 дней. Прошло 14 дней деньги не вернули, дозвониться не могу. Вопрос когда вернуть деньги и следующий платеж по рассрочке тоже могут снять? Идти блокировать карту в банке? Что делать не знаю.
Andrew Yakymec не рекомендує цей магазин
17 грудня 2020

Купив: https://estafeta.com.ua/p590134-bryuki_quiksilver.

Відповідь представника «estafeta.com.ua»
Добрый день! К сожалению, поставщик не всегда предоставляет актуальную информацию о наличии. Приносим извинения за доставленные неудобства, средства будут возвращены в кратчайшие сроки.
Yuliia Kryvonos не рекомендує цей магазин
7 грудня 2020

Купив: Носки г/л Falke ST4 WOOL [16596-6618], Замовлення №209475

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Здійснила оплату 7 днів тому. Доставки від магазину не отримала. Не відповідають ні на дзвінки, ні на імейли. Хочу повернути кошти! Бо завомлення вже не актуальне.
Відповідь представника «estafeta.com.ua»
Добрий день! Приносимо вибачення, ми зв'яжемося з Вами.
nazarumka не рекомендує цей магазин
17 листопада 2020

Хотів купити: Замовлення №207525

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Замовив кросівки в даному магазині, відправка в них 5 робочих днів. Прочекавши 4, мені прийшла смс що кросів немає , додзвонитись до них не можу , так як закинули номер в чорний список, чому ?, Не можу знати, в вайбері менеджер написав що взуття немає в поставщика( так як беруть кроси в когось по дропшиппінгу) , хоча магазин вказує що є сам поставщиком , не рекомендую даний магазин до замовлень , раджу обходити стороною.
Відповідь представника «estafeta.com.ua»
Добрий день! Ми дійсно співпрацюємо з постачальниками офіційних брендів, тому не завжди володіємо повністю актуальною інформацією. Приносимо вибачення за доставлені незручності.