Joe Black рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180), Замовлення №508317

Купляв мишу, але в наявності не було, тому чекав доки доставлять з віддаленого складу. Доставили до відділення Нової пошти в оговорений термін. Рекомендую.
Игорь Кеся рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Миша Razer BlackWidow V4 75% White (RZ03-05001700-R3M1), Замовлення №508399

Все було швидко та якісно, товар відправили в обговорений термін без затримки, все відповідало своєму опису та фото на сайті, рекомендую.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Ігорю! Ми вдячні вам за таку високу оцінку нашої роботи та рекомендацію. Нам дуже приємно, що вам все сподобалось. Такі відгуки - це завжди справжні подарунки для нашої компанії. Бажаємо вам гарного настрою та чекаємо на вас за новими покупками!
Любомир Боженко рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Главная Товары для дома и сада Умный дом Видеонаблюдение Видеонаблюдение Xiaomi IP-камера для видеон, Замовлення №508369

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Любомире! Ми дуже вдячні за те, що ви приділили час і поділилися своїми позитивними враженнями про наш магазин. Це величезна радість для всього нашого колективу, що змогли виправдати ваші очікування. Бажаємо удачі та гарного настрою. Обов'язково приходьте знову, вам завжди раді!
h2v19890828 не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон OnePlus Ace 3 12/256GB Black, Смартфон OnePlus Ace 3 12/256GB Black, Замовлення №510155

Негатив. Кілька разів перепитував у консультантів магазина з приводу прошивки встановленої на пристрої. Мене запевняли що там не китайська версія а OxygenOS. Це не правда. Як результат - магазин продасть Вам телефон на якому в кращому випадку половина інтерфейсу відображатиметься украінською - решта англійською. Також не зрозуміло чи отримуватиме ColorOS оновлення з мережі - і це вже занадто.
Антон Маюк рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 NFC Black (BHR6002GL, BHR6009CN), Замовлення №506432

Цікавила тільки глобальна версія BHR6002GL - і потрібно було 2шт. Все було в наявності, подзвонили проконсультували с приводу зручного для меня методу доставки. Нагадали про акції і пропозиції. Все працює файно. Замовлення прийшло у строк , як раз до свят.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Антоне! Наша команда вдячна за ваш позитивний відгук та високу оцінку такої непростої роботи. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб ви отримували лише радість та задоволення від покупок у нашому магазині. Бажаємо вам чудового настрою та чекаємо з нетерпінням на наступну зустріч з вами!
RockMan рекомендує цей магазин

Купив: Logitech G PRO X, Замовлення №:506456

В цілому все як звичайно, що стосується цього магазину, в позитивному сенсі. Отримав посилку, коробка була в занедбаному стану, але сама комплектація в гарному стані, без нарікань. Не перша купівля в тачі, все гарно, мене влаштовує. Стосовно поверненя проблем теж не було. Рекомендую цей магазин
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Дуже дякуємо за те, що поділилися своєю думкою про наш магазин. Ми завжди уважно ставимося до ваших відгуків, бо вони допомагають нам рости та розвиватися. Будь-яке ваше слово має для нас велике значення та надає нам стимулу для подальшого розвитку та покращення сервісу. Нехай у вас завжди буде чудовий настрій, затишок та добробут. Приходьте ще!
Игорь Редько рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Замовлення №503624

Зауважень немає, працюють добре
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Ігорю! Нам безмежно приємно, що наш магазин викликав у вас позитивні емоції. Ваше задоволення є нашим натхненням для подальшого вдосконалення. Бажаємо вам всього найкращого і з нетерпінням очікуємо наступної можливості зробити ваш досвід покупок ще кращим!
M a r I A N рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi mijia automatic Umbrella , Замовлення №505233

Купляв парасолю Xiaomi mijia automatic Umbrella.. хочу подякувати, за якісну, та практичну річ. Дуже вдячний цьому магазину за вчасну доставку, та за хороше обслуговування персоналу, за їх турботу.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Дякуємо, що залишили такий позитивний відгук. У нашому магазині працюють виключно професіонали своєї справи. Ваше задоволення від покупок – це наше зобов'язання і відповідальність. Бажаємо вам процвітання та чудового дня. Ми завжди готові вам допомогти, звертайтесь!
Глеб Балаклеец не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Шурупокрут Bosch GSB 185-Li (06019K3100)

Alexander Mentyu рекомендує цей магазин
5 травня 2024

Купив: Миша Logitech Lift for Business Graphite (910-006494), Замовлення №288216293

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Олександре! Ми раді, що ви залишились задоволені та очікуємо, що насолода від покупок супроводжуватиме вас під час усіх майбутніх візитів до нашого магазину. Бажаємо вам удачі та відмінного настрою. Завжди будемо раді бачити вас у нас!