О К рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless Black (509266), Навушники з мікрофоном Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless Black (509266), Замовлення №504818

Все пройшло швидко. Товар дешевше за ціни у інших на 3-4 тисячі грн. Товар оригінальний з офіційною гарантією. Магазин рекомендую.
Ірина Журжа рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Штопор Xiaomi HuoHou Electric Wine Bottle Opener (Black), Замовлення №504853

Швидко та оперативно оформили та відправили якісний товар.
Олег Черкас рекомендує цей магазин

Купив: Навушники Anker SoundСore H30i Black (A3012Z11), Замовлення №№504862

Прийшли швидше, ніж говорили. Навушниками задоволений, ціна прийнятна.
Сергій Терновенко рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15APH8 (82XT001NUS), Замовлення №311756

Зручна купівля та сервіс, дуже швидка відправка. Рекомендую магазин.
Irina Beskorovainaya рекомендує цей магазин

Купив: MageSafe, Замовлення №981203

Очень хороший и качественный магазин. Работают быстро
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Ірино! Нам дуже приємно, що у нас є такі чуйні та вдячні клієнти. Для нас дуже важливо те, що ви залишилися повністю задоволені візитом до нас і поставили таку високу оцінку нашій роботі. Постараємося й надалі радувати вас найкращим обслуговуванням. Бажаємо гарного настрою та чекаємо на вас за новими покупками!
-Drug- рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Ігрові навушники Razer BlackShark V2 Special Edition (RZ04-03230200-R3M1), Замовлення №505310

Для придбання ігрових навушників Razer BlackShark V2 Special Edition (RZ04-03230200-R3M1), звернувся до магазину Touch, оскільки тільки у них була дуже приємна знижка, та й взагалі дуже часто користуємося сім'єю їхніми послугами. У ході оформлення замовлення, у найкоротші терміни, зі мною зв'язався консультант, з яким обговорили всі умови доставки товару. У результаті, у встановлений термін, я отримав замовлений товар. Навушники гарні, вповні влаштовують. Всім раджу магазин Touch.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Ми вдячні вам за таку високу оцінку нашої роботи та рекомендацію. Нам дуже приємно, що вам все сподобалось. Такі відгуки - це завжди справжні подарунки для нашої компанії. Бажаємо вам гарного настрою та чекаємо на вас за новими покупками!
NotDApprovaal рекомендує цей магазин

Купив: Мишка Razer Deathadder 3 pro, Замовлення №503658

Всё Друже швидко ще й ціна найнижча була .
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Дякуємо за довіру і час, що ви знайшли для відгуку. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Адже задоволені клієнти - велика радість для нас та підтвердження, що наше постійне прагнення удосконалюватись не даремне. Нехай вам щастить. Будемо чекати на вас знову!
Андрій Максимчук рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W + Cable USB-С to USB-С Black (EP-T2510XBEGEU), Смартфон Samsung Galaxy A55 8/256GB Lilac (SM-A556BLVCEUC) UA-UCRF, Смартфон Samsung Galaxy A55 8/256GB Navy Blue (SM-A556BZKCEUC) UA-UCRF, Замовлення №503620

Все пройшло чудово. Рекомендую.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Андрію! Дякуємо вам за відгук та рекомендацію. Ваша позитивна оцінка є джерелом нашого натхнення. Нам неймовірно приємно, що покупка принесла вам задоволення та викликає позитивні емоції. Бажаємо подальших успіхів та відмінного настрою. Ми завжди раді бути вам корисними та з нетерпінням чекаємо на ваше наступне звернення до нас!
Anastasiia Baturina рекомендує цей магазин

Купив: Видеорегистратор 70mai Dash Cam M500 32GB, Замовлення №503613

дуже Задоволена сервісом , швидкістю обробки замовлення, самим товаром - оригінал , добре запаковано ) Тільки доставку іноді безкоштовно було б добре ? дякую магазину
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Анастасіє! Ми щиро вдячні за те, що ви знайшли час поділитися своїми враженнями від нашого магазину. Ваші відгуки вкрай важливі для нас, адже вони служать стимулом для нашого зростання та удосконалення. Нехай ваші дні будуть наповнені радістю і теплом. З нетерпінням очікуємо на наступні можливості зробити ваш досвід покупок ще кращим!
Микита рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Навушники з мікрофоном Anker SoundCore R50i Black (A3949G11), Замовлення №503627

замовлення оформлюється в термін, товар в відповідному стані, ніяких проблем з оформленням не виникло
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Микито! Ми безмірно вдячні вам за позитивну оцінку нашого магазину. Нам неймовірно приємно, що ви задоволені нашою роботою. Ваш відгук - це незамінний подарунок для нас. Бажаємо вам удачі та чудового настрою. Будемо раді бачити вас знову – ми завжди до ваших послуг!