Sergey Dorofeev рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: мікрофонна радіосистема для смартфона Ulanzi UW-MIC 10P Lightning, Замовлення №505562

Василий Сергеевич рекомендує цей магазин

Купив: Миостимулятор (електростимулятор) Beurer EM 59, Замовлення №77651

Гарне обслуговування, швидко відправили замовлення
Александр Барабаш рекомендує цей магазин

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 8G OC, Замовлення №506897

Даниил Колодийчак рекомендує цей магазин

Купив: Мікрофон , Замовлення №505400

Товар приїхав вчасно, проблем з доставкою не виявлено. Товар приїхав цілий, оформлення замовлення швидке. Рекомендую
Дарина Олексієнко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Зовнішній SSD накопичувач Samsung T7 1 TB Red (MU-PC1T0R/WW), Замовлення №505569

Обслуговування чудове, всім задоволена
PredatorGH рекомендує цей магазин

Купив: Іригатор Panasonic EW1211 DentaCare, Замовлення №505505

хорошая цена, отправили на следующий день, про чек и гарантийный талон не забыли.
Vlad Musii рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S918BZKG), Замовлення №505372

Якісно проконсультували, пояснили всі технічні особливості, швидко відправили, товар повністю відповідає тому, що було вказано на сайті, актуальні ціни. Обов'язково буду робити ще замовлення на цьому сайті.
Діді рекомендує цей магазин

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill GC706D34, Замовлення №54191

Дуже дякую, за швидку доставку, якісного товару
Владимир Харченко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Blossom Pink (16806107), Замовлення №505324

Покупка була доставлена вчасно. Завдяки вичерпним порадам оператора до замовлення були додані: фотоплівка, а також чохол.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Володимире! Від щирого серця дякуємо вам за такий позитивний відгук та високу оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що ви отримали задоволення від своєї покупки та нашого обслуговування. Бажаємо вам успіхів і гарного настрою. Замовляйте спокійно – все буде надійно!
Egor Турбин рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Сушарка для взуття Xiaomi Sothing Stretchable Shoe Dryer DSHJ-S-2111 White, Замовлення №499955

Крутий сервіс, якісна техніка, все супер
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Єгоре! Нам дуже приємно чути, що ви цінуєте наш сервіс та задоволені роботою менеджерів. Ваш позитивний зворотний зв'язок надихає нас на подальші покращення. Ми бажаємо вам удачі та відмінного настрою. Чекаємо з нетерпінням на нові можливості порадувати вас!