Ященко не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №31046

Відповідь представника «My Cloud Store»
Добрий день. Компанія MyCloudStore продає тільки оригінальну техніку Apple. Ми одні з не багатьох магазинів що присутні на ринку вже більше 10-ти років і маємо тисячі задоволених клієнтів. Якщо ви придбали в нас пристрій то він точно оригінальний, що дуже легко перевірити по його серійному номеру. Ми техніку не виробляємо, а тільки реалізуємо. Виходить у Вас є питання до компанії Apple, мікрозатримки тут важко щось коментувати. Прихильники компанії Apple люблять її вироби саме за їхню надійність та плавність в роботі.
Інна1992 рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №527

Все тіп-топ буду замовляти ще.
Юлия Родионова рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №568

Добре, що в мене є друзі, які купували тут і порадили мені My Cloud Store. Завдяки їм і добросовістності продавця я дуже швидко отримала свій новий айфоні з превеликим задоволенням тепер користуюся ним.
Epiс-Craft рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №558

Мені дуже швидко перетелефонували, хоч я залишила заявку майже ввечері, та ще й в суботу, і зробили оформлення покупки. Наступного дня телефон вже був у мене. Дякую.
Светлана Дробицкая рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43), Замовлення №541

ціна -якість-швидкість-професійність
Александра Б рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 512GB White Titanium (MU7D3), Замовлення №7363

Придбала тут одразу два телефони. Обидва новеченьки, не вскривалися, обидва оригінал. Магазин знаю давно, тому можу рекомендувати без побоювань.
Максим4441 рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Замовлення №7190

Доволен всем, еще кто пробки с киевских дорог убрал, чтобы курьер быстрее до места добирался и было бы все просто идеально... Магазин однозначно раджу!
Torymaya рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №7205

Вперше потрапила на цей магазин і одразу в саму точку - і ціна і наявність і компетентність продавця, все як для мене.
tonua рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №7238

айфон 15 про макс отримала, новий, без дефектів, гарнтійний талов вклали
Anton1221 рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №7572

на відправку довго очікувати не довелось, повідомлення отримав приблизно через годину, смартфон як і має бути