Oleksandr рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Човен надувний моторний Стандарт K-280T без настила, Замовлення №1697

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

В цілому оперативно прийняли та відправили замовлення, оператор привітний. Безкоштовна доставка по Києву. Рекомендую!!!
Profi_UA рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Килимок гімнастичний Airex Fitline-180 (сіро-блакитний), Замовлення №1535

Гарний магазин, була проблема з тим, що НП відправила на інше відділення товар, але менеджер магазину владнав це питання. Ну і швидко відповідають у месенджерах, що теж великий плюс у наш час.
Vadym Rakusyn не рекомендує цей магазин
20 травня 2022

Хотів купити: Лава для жиму WCG Pro-20

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Андрій Кравченко не рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Хотів купити: Шведська стінка для дітей Ладас Чемпіон СТЧ Luxe

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідають наче я їм щось винен, всю інформацію треба витягувати. В результаті "самовивозу в нас немає", "оплати Приват 24 в нас зараз немає". При чому спитавсь в них про умови оплати зарання, а повідомили коли прийняв рішення і сказав що хочу оформлювати товар. Нашо було голову морочити?
Valerii Kuznietsov не рекомендує цей магазин
13 квітня 2021

Хотів купити: Велосипед гірський (MTB) M20D 2017 / рама 16,5" черный, Велосипед гірський (MTB) M20D 2017 / рама 16,5" черный/красный

8 квітня 2021

Купив: Велосипед гірський (MTB) Angely 24" Folding / рама 33см white/green (24AN-30-WG)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Alexander Yaroslavovich Maliborsky рекомендує цей магазин
2 вересня 2020

Купив: Замовлення №111910

Не вистачає оперативності !!!
Senior Advisor не рекомендує цей магазин
1 липня 2020

Хотів купити: Велосипед Spark Loop 2019

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Информация на сайте относительно наличия товара, способов доставки, и даже указанной гарантии оказались недостоверными. Потеря времени... (
Irlenyatko рекомендує цей магазин
1 липня 2020

Купив: Орбитрек HouseFit HB-8169S, Замовлення №1773

booster не рекомендує цей магазин
30 квітня 2020

Купив: Ardis Pilot 2019, GCB-1058S (I love my bike), Велофара NB26-00, Замовлення №14521

... продолжение: Сегодня в понедельник, подождал до обеда - ни ответа, ни привета. С 3-го раза связался с менеджером (Александр), который не смог объяснить почему такая неслаженная работа. По инормации от Александра, велосипед пришел бракованный (хотя в четверг была другая версия), после чего предложили онулировать заказ и вернуть деньги на карту в течении дня, на что я с радостью согласился. 7 вечера, денег нет, надеюсь это не станет очередной проблемой как в соседних отзывах(
4 травня 2020 Відповісти