Evgeniy рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 6/128GB Midnight Black, Замовлення №Не пом'яьаю

Дуже приємні менеджери, поки клеїли захісне скло, запропонували каву) Ціна була найнижчою. Все добре!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Evgeniy, доброго дня! Дякуємо, що відмітили роботу наших менеджерів, адже вони намагаються створити позитивну та комфортну атмосферу для наших відвідувачів. Гарного дня. Сподіваємось на подальші Ваші замовлення у HDphone
Дмитро рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Xiaomi Poco X6 Pro 5G (8+256Gb) Grey (EU) NFC, Замовлення №55478

Купував Xiaomi Poco X6 Pro 5G (8+256Gb) Grey (EU) NFC. Замовляв на сайті, швидко зателефонували і вислали. Все вийшло як і хотів, тому рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Дмитро! Дякуємо, що залишили позитивний відгук про нашу роботу. Ми намагаємось допомогти кожному клієнту та оперативно відправити товар. Звертайтесь до нас ми постійно оновлюємо свій асортимент та маємо найактуальніші товари на сайті
Дмитро Олійник рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Redmi Note 13 Pro+ 5G (8+256Gb), Замовлення №3456

покупал здесь телефон, все понравилось пришло на следующий день после заказа, быстрее чем думал, консультант отличный, однозначно рекомендую магазин.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Дмитро! Нам приємно, що ви задоволені роботою наших консультантів та оперативністю доставки товару. Ми цінуємо кожного клієнта та намагаємось створити комфортні умови співпраці. Чекаємо на подальшу співпрацю.
Елена Харченко рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Защитное 2D стекло для Samsung A24 (A245) (с рамкой Black), Замовлення №17

Дуже задоволена якісною роботою магазину HDphone- сервіс на високому рівні, привітні та професійні менеджери допомогли все оформити і отримати товар якнайшвидше. Дякую)
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Вітаємо, Елена! Дякуємо, що знайшли час і оцінили професійність наших менеджерів. Наша команда прикладає щоденно максимум зусиль, щоб допомогти кожному клієнту отримати якісний товар та оперативний сервіс. Гарного дня, сподіваємось на подальшу співпрацю
Igor B рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №54855

Все ок
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Igor. Щиро Вам дякуємо, за позитивну оцінку нашого магазину. Гарного дня, сподіваємось на подальшу співпрацю
Юрій Скиба рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Ocean Teal, Замовлення №забув

Все пройшло вчасно і добре. Задоволений.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Юрію. Дякуємо, що приділили Ваш час, щоб оцінити роботу нашої команди. Для нас важливо, щоб наші клієнти отримували задоволення від покупок у нашому магазині. Приємного користування смартфоном та гарного дня
Сергей Дидыч рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black, Замовлення №54485

Дуже сподобався сервіс та клієнтоорієнтованість
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Сергей Дидыч. Ми вдячні Вам, що обрали наш магазин. Нам приємно, що Ви відмітили нашу клієнтоорієнтованість та гарний сервіс. Сподіваємось на Ваші майбутні замовлення!
Наталя Перфільєва рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/128GB Graphite Gray, Замовлення №54044

Взята плата за додаткову послугу за пакування 40 грн. Насправді була міні коробка і папір. Коробка на Новій пошті коштує 12 грн.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Наталя. Дякуємо Вам за відгук. Умови доставки товару викладені на нашому сайті у розділі "Доставка і оплата". Щоб зберегти гарний вигляд оригінальної коробки телефону та запобігти пошкоджень, посилки додатково упаковуються. Дякуємо Вам за покупку, бажаємо Вам приємних вражень від користування телефоном.
Инна Цимбалюк рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Redmi 13C (8+256Gb) Midnight Black (EU) NFC, Замовлення №54680

Замовляю вже не перший раз. Вся сім'я вже з телефонами з hdphone. Завжди радує ціна, компетентність менеджерів і звичайно ж швидка відправка. Однозначно рекомендую усім!!!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Инна Цимбалюк. Приємно отримувати відгуки від наших постійних клієнтів, тоді ми розуміємо, що рухаємось у правильному напрямку. Ми завжди стараємось забезпечити найкращі ціни та оперативну відправку. З нетерпінням чекаємо нових замовлень. Приємного користування смартфоном
Валентин Гапочка рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: OnePlus 12 5G (16+1Tb) Silky Black (PJD110), Замовлення №54614

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Валентин Гапочка. Дякуємо за зворотній зв'язок. Нам приємно, що ви відзначили привітність наших менеджерів - вони працюють для Вас. Ми прийняли до уваги Ваші зауваження щодо персонального кабінета покупця та статусу замовлення. Дякуємо за Вашу лояльність щодо передплати, адже це вимушена міра, яка потрібна, щоб ми могли себе трохи убезпечити на випадок, коли у клієнта не буде можливості отримати замовлення, а також, щоб забезпечити нашим клієнтам найнижчі ціни на товар. Очікуємо нові замовлення від Вас, приємного користування смартфоном.