Shuka4 рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Apple Vision Pro 512GB (MQL93), Замовлення №40408

Далеко не вперше працюю з даним магазином, у черговий раз все пройшло успішно. Запитану інформацію, а саме розміри комплектних аксесуарів, надали у повному обсязі. Покупкою повністю задоволений. Звертатимуся ще. Дякую)
Alex Stepanchuk рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: https://apolo.com.ua/Telephones/samsung-smartfony/samsung-galaxy-a34-5g-6-128gb-black-sm-a346ezka-ru, Замовлення №40327

Купував тут вперше, робив повну передплату: низька ціна, відправили швидко, замовляв з поклейкою плівки. На пошті увімкнув - все добре, все працює. Рекомендую магазин
Олег рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5 4/128GB Green, Замовлення №40356

Менеджер швидко передзвонив, спілкувався дуже ввічливо і приємно. Товар замовив після обіду одного дня, а наступного дня о 15тій годині товар вже прийшов на Нову пошту у Львові. Коробка була гарно запакована у плівку з повітняними мішечками, тож якісь обслуговування на висоті, так ще й ціни одні з найнижчих на ринку.
Олексій не рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Хотів купити: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 41mm Silver Aluminum Case with Winter Blue Sport Loop (MR923)

Повівся на високий рейтинг магазину. Хотів зробити замовлення, подзвонив, щоб уточнити наявність товару, бо треба якнайшвидше на подарунок, обіцяли передзвонити через 5 хв, але ніхто так і не передзвонив. Дивне відношення
Darius9187 рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar Carbon G. DLC Tit. with Black Band (010-02777-10/11/54), Замовлення №2402160

Дякую магазину Apolo все круто, товаром задоволений:)
Vadim Shapoval рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Green (SM-S918BZGD), Замовлення №2402217

Сервісом задоволен, покупкою також
Ігор Савіцький рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Marshall Major IV Bluetooth Black, Замовлення №2402261

Замовляв навушники, зв'язалися дуже швидко, відправили в цей день, товаром задоволений. Ціна одна з нищих, купую вже третій товар. Магазин рекомендую!
Dmytro рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 44mm Black (SM-R940NZKA), Замовлення №40092

Швидко відправили, ціна супер. Заявлена інформація відповідає дійсності. Фіскальний чек, гарантійний талон приїхали з замовленням. Можу рекомендувати до співпраці
Влад Бондарчук рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Навушники TWS Nothing Ear (2) White, Замовлення №2402162

Чудовий магазин, швидко оформили замовлення, ще швидше відправили, на наступний день зранку вже було на пошті! Рекомендую!
Andrii рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Gray (SM-S928BZTH), Замовлення №2402022