Andrii рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Gray (SM-S928BZTH), Замовлення №2402022

Sirius рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Graphite (SM-A546EZKD), Замовлення №2401782

Товар відповідає заявці, найнижча цінова політика, своєчасна прийнято замовлення і відправлено. Рекомендував даний магазин.
Олег Любенко рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Gray (SM-S928BZTH), Замовлення №2401705

Чудовий магазин! Ціни мабуть найкращі в Україні. Гарно проконсультували та швидко відправили. Через добу смартфон вже був в мене в руках. Мої рекомендації для покупок!
Sergey Bozkov рекомендує цей магазин

Купив: Google Pixel 7 8/128GB Obsidian, Замовлення №#39859

Після підтвердження оплати, замовлення миттєво було відправлено, і саме відправлено а не створено електронне відправлення. Цікавило придбання повністю запакованого телефону, це майже єдиний інтернет магазин який це зробив, ще й з найнижчою ціною.
Артем Шевченко рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Ulefone Armor 22 8/256GB Black, Замовлення №39791

Все добре, магазин рекомендую
HENS Domson рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256GB Green (SM-S918BZGG), Замовлення №#39754

Все добре, дуже дякую, магазин рекомендую!
Артем Дудин рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Ноутбук ASUS Q540VJ (Q540VJ-I93050), Замовлення №2401543

Aleksandr P рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: , Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Gray (SM-S928BZTH), Замовлення №2401319

Товар в наявності ,гарна ціна,швидкість відправки після оплати
Endurance рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Black (SM-S928BZKH), Замовлення №39435

Магазин максимально клієнтоорієнтований, рекомендую. Замовив телефон, при перевірці вдома виявив брак та обміняли без питань. Потім ще й повернув уже новий телефон за всі кошти (за моїм бажанням).
22 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Phantom Black (SM-S918BZKD), Замовлення №2400969

Прекрасно, без ніяких лишніх зауважень раджу.