Андрій Белаш рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №271739

Хочу подякувати Тетяні за круту консультацію, порадила дійсно класний телефон, з хорошою камерою, чітко працює, без нарікань. Телефон приїхав вчасно, на телефоні так як і домовлялися була плівка і чохол. Рекомендую
den polytsyak рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5s 8/256GB Grey, Замовлення №118983

Консультант Марія професійно надала мені всю інформацію стосовно товару. Допомогла обрати найкраще скло та зробила знижку . Окрім того, без проблем надіслала весь асортимент чохлів, які мене цікавили . Я залишився задоволений обслуговуванням
Atiz рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 8/256GB Nebula Green, Замовлення №2 732

Гарна ціна, ввічливі менеджери, які запропонували цікаві додаткові послуги за гарною ціною. Плівку на заокруглений дісплей на 5 поклеїли. Залишились лише позитивні враження.
medo_vic рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G32 6/128GB Mineral Grey (PAUU0013/0027/0024), Замовлення №2575

Хороший магазин. Дівчина консультант - Зірочка. Дякую!
Дякуємо за ваш відгук!
JuLiya Juliya не рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 8/256GB Black

Хотіла придбати смартфон Xiaomi note 13 pro plus в даному магазині, але продавець консультант почала нав'язувати плівку, чохол , ютуб безкоштовний, додаткову безпеку, і після того як я сказала що мені не потрібно нічого додаткового, а тільки сам телефон і все! Консультант не перестала нав'язувати додатковий товар, потім в кінці кінців я відмовилась від покупки в даному магазині, і замовила в іншому магазині телефон. Даний магазин раджу обходити стороною!
Каріна Юріївна рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Hoco EW51 White, Замовлення №138

Купувала навушники на подарунок. Цілком задоволена: відправили того ж дня, ще й знижку зробили! Однозначно рекомендую!
Helga04 Odessa рекомендує цей магазин

Дякуємо за ваш відгук!
Yelena рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Xiaomi Poco X5 Pro 5G 6/128GB Black, Замовлення №116606

Товаром та магазином задоволені. В магазин звертаємось вдруге. Ціни приємні, ввічливе та швидке обслуговування. Окрема подяка за пропозицію придбати чохол та броньоване захисне скло, яке одразу и поклеїли. Син залишився задоволений
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Приємно, що ви задоволені покупкою і оцінили наш сервіс. Дякуємо за вибір!
VidocQ рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 8/256GB Ice Blue, Замовлення №116719

Дуже задовлений цим магазином! Оператор казав що телефончики розпаковують але ні, запакований у заводську пліку як я і хотів))) Все працює. Чудова ціна порівняно з іншими магазинами! Відправили в той же день купівлі, отримав в ранці на наступний день. питань нема. А от новій пошті мінус, 70 грн доставка вроді норм, але ще комісія від оголошеної вартості 35 грн страхують.....
Відповідь представника «Patifon.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку нашого обслуговування. З повагою, Patifon