Стас Вознюк не рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Хотів купити: 052H Картридж для Canon 052H (2200C002) BASF 052H Black BASF-KT-052H

Взамен бракованного катриджа предложили бесплатную достаку. Увы впечатления о фирме сошли в ноль(
Павло Подрєз рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Картридж TENDERLINE замена HP 12A Q2612A и Canon 703 (TL-Q2612A), Замовлення №0906/00273

Неодноразово користувався послугамт магазину, завжди всі замовлення опрацьовуються швидко і якісно, доставка здійснюється оперативно. Якість товару відповідна.
Andrii_M не рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Купив: Витратні матеріали, Замовлення №0715/000184

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Після отримання замовлення, вимушений був доплачувати поштові послуги, хоч на сайті компанії зазначалось «жодних додаткових платежів при отриманні замовлення» Написав відгук на сайті компанії щодо невідповідності інформації на сайті з дійсністю Мій негативний відгук адміністраторами (модераторами) так і не був опублікований на сайті компанії Гарний спосіб обманювати клієнтатів, публікуючи лише позитивні відгуки!
pswd не рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Хотів купити: Фоточорнила для БФП Epson

Залишав заявку на сайті через форму зворотнього зв'язку, за тиждень ніхто не зателефонував. Набрав самостійно - менеджер був не дуже привітній, на питання відповідав наче компанії не потрібні клієнти. Наступного разу не буду співпрацювати з даним магазином. Хоча до цього неодноразово купував різні розхідні матеріали до принтерів та багатофункціональних пристроїв.
Саша Хрипун рекомендує цей магазин
15 жовтня 2021

Купив: тонер, Замовлення №1013/000205

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

купив розхідники для принтеру. Хоча при оформленні замовлення не знайшов свого міста, працівники миттєво відреагували на мій коментар до замовлення і відправили в цей ж день. Рекомендую магазин.
Денис Оболонь рекомендує цей магазин
16 квітня 2021

Купив: Лазерний картридж KT-FAT410, Тонер для принтера Тонер для Kyocera Mita FS-1020/1040/1120 Black (KT-TK1110), Замовлення №0414/000203

Дуже задоволений співпрацею з магазином, швидко зручно відмінно!Дякую за подарунок - антісептик!
Дмитрий Анатольевич рекомендує цей магазин
15 квітня 2021

Купив: Лазерний картридж Картридж для HP LJ Pro M102/M130 CF217A Black (TL-CF217A), Замовлення №00015077

Заказ принят и обработан очень быстро. Спасибо за сувенирную ручку.
Plumelet не рекомендує цей магазин
15 березня 2021

Хотів купити: HP 255 G7 (202Y2EA), Замовлення №-

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Товар отсутствует, хотя на сайте пишет, что он есть в наличии.
Відповідь представника «P.ua - BUY&PRINT®»
Добрий вечір! Нажаль у даному випадку дійсно статус по даному товару був актуальний і значився доступним, але під час уточнення Вашого запиту інформація не була підтверджена складом. Дійсно таке трапляється у 2-3 випадках з тисячі запитів. Дякуємо за розуміння.
IT AIMM не рекомендує цей магазин
19 січня 2021

Хотів купити: Відеокарта NVIDIA GTX 1650 /PHOENIX/OC/4GB/GDDR6 PH-GTX1650-O4GD6 (PH-GTX1650-O4GD6), Замовлення №0118/000222

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Магазин вывесил товар в прайс, при переходе в магазин товар в наличии, делаем заказ. Через 30 минут после заказа цену на сайте меняют с 5 тысяч до 9 тысяч, еще через 40 минут меняеться на сайте "товар не доступен". За сутки из магазина по заказу ник-то не перезванивает и не связываеться с тобой кроме письма и смс. В прайсах товар весит дальше.
Tzvi Arieli не рекомендує цей магазин
31 грудня 2020

Хотів купити: Несколько моделей видеокарт: sapphire rx 5500 xt nitro+ rx 5500pulse.

на хотлайне товар есть, а на сайте нет, и таких товаров больше одного.
Відповідь представника «P.ua - BUY&PRINT®»
Доброе утро, Tzvi Arieli! Спасибо за Ваш отзыв о сервисе нашего магазина, он очень Важен. Уточните пожалуйста по каким именно товарам у нас не корректный статус наличия? У нас на сайте представлено более 70 000 товаров и мы обновляем статусы и цены по АРІ в онлайн режиме. При таком объеме существует задержка обновления кэша на Хотлайне и это точно не наша проблема. Спасибо Вам за понимание и отличного Новогоднего настроения! ;)
2 січня 2021 Відповісти