Антон рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Варильна поверхня газова PFE 643 White Luxe, Замовлення №578913

Оформление прошло быстро и легко.Товар отправили в тот же день,получил все в лучшем виде.Советую к покупке магазин этот.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Спасибо, Антон, что советуете наш магазин. Обращайтесь!
Tasha рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Пилосос з мішком Eco Power 2.0 (785038), Замовлення №578587

Ціна значно нища ніж в інших магазинах була ,на свої кошти це супер пилосос і працює не шумно.Консультанти приємні.Магазин рекомендую.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, що відмітили наших консультантів і що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Ursus_dp рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Пральна машина автоматична EW6S227CU , Пральна машина автоматична EW6S227CU, Замовлення №TT000576779

Купував в цьому магазині не вперше. Значно дешевше ніж у інших магазинах. Задоволений та рекомендую.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, що рекомендуєте нас. Чекаємо на ваші наступні замовлення!
Анастасія Овчаренко не рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal Optigrill+ XL GC722D34, Електрогриль притискний Optigrill+ XL GC722D34, Замовлення №576777

Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Нам шкода, Анастасія, що менеджер припустився помилки під час консультації. Приносимо свої вибачення за ситуацію, що склалася.
Андрій Рижак рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Пароочисник SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0), Замовлення №569147

Замовив увечері, наступного дня відзвонилися. Прийняли заказ. Через пару днів заказ був готовий. Забрав самовивозом. Єдине забув спитати чи китайський чи німецький. Виявилося німецький. Повністю задоволений
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Андрій, що поділилися своїм досвідом покупки. Звертайтесь ще!
Святослав Мельничук рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль) SM703GCG, Замовлення №566152

Все чітко, відправили на наступний день після замовлення, товар прийшов з чеком, вся добре
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Святослав, що обрали ТехноТочку. Звертайтесь ще!
Андрей Андрей рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Мультиварка Tefal RK900132, Мультиварка RK900132, Замовлення №1232688

Очень приятный магазинчик . Подход к клиенту , цены просто великолепные . РЕКОМЕНДУЮ
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Спасибо, Андрей, что рекомендуете нас. Обращайтесь!
Tanya Kolesnik рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: Занурюваний блендер MultiQuick 7 MQ 7035X, Замовлення №562012

Швидко зв'язалися, надали консультацію, продублювали номер замовлення і адресу забору в смс. Д'якую, з вашим магазином приємно мати справу. Рекомендую!
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом покупки і що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Sherlock рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Духовка електрична EOF3H40BW, Замовлення №563295

Магазин чудовий. Товар новий. Люди приємні. Рекомендую.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Ульяна Несинова рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Тепловентилятор Cecotec , Замовлення №ТТ000553930

Швидко, якісно та професійно. Вже не вперше і сподіваюсь не в останнє. Дякую магазину та його співробітникам!
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Ульяна, що ви є нашим постійним клієнтом. Звертайтесь ще!