Manager2 Proxima не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 грудня 2023

Купив: Захисне скло CasePro Full Cover Glass 2.5D для iPhone 14 Plus | 13 Pro Max, Замовлення №108947

Замовив скло на 13 про макс, прийшло скло не на мій телефон, попросили зробити поверенення(Доброго дня, приносимо вибачення сталась якась помилка, робіть повернення замінимо вам), скло так і не вислали, попоросив повернення коштів, кошти НЕ повернули, на повідомлення не відповідають!
Кошти повернуто!
29 грудня 2023 Відповісти
MArina K не рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Хотів купити: Планшет iPad Air 2022 Wi-Fi + 5G 256GB Blue (MM733, MM7G3)

Хотів купити Стилус Apple Pencil (2-го поколения) (MU8F2) для iPad Pro 11" (M1 | M2) | 12.9" (M1 | M2) | Air 10.9" (4 | 5) , не відповідність ціни. по 4191 грн вже немає , візміть за 4953грн
23 грудня 2023 Відповісти
Представник магазину «iCases»
Нажаль через великий попит стилус з відкритою коробкою розібрали дуже швидко. Вам було запропоновано запакований, як варіант.
25 грудня 2023 Відповісти
Kate Litvin рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: Смартфон iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple (MQ9X3), Замовлення №101843

Купую тут всю свою техніку та аксесуари. виручали багато разів, коли треба було «на вчора», ну ви розумієте) Дуже класний сервіс і ціни. Остання моя покупка iPhone 14 Pro Max, дуже тішуся, що колись знайомі порадили цей магазин)
multi не рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Хотів купити: Планшет Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 256GB Space Gray (MK2N3)

Широко рекламують найнижчу ціну, але за посиланням потрапляєте на інший товар!
Представник магазину «iCases»
multi, нам прикро, що сталась така ситуація. Але Hotline дозволяє рекламувати не лише нові товари. Даний товар помічений відміткою "ЗНИЖЕНИЙ У ЦІНІ", тому і на нього найнижча ціна. Зверніть увагу, нас є також пропозиція на провністю новий товар на тій самій сторінці на Hotline.
30 травня 2023 Відповісти
підтверджую
14 серпня 2023 Відповісти
alexzandr рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Купив: Smart колонка HomePod mini Space Gray (MY5G2), Smart колонка HomePod mini White (MY5H2), Навушники TWS AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №94830,95197

Дарина Ткачук рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Смарт світильник Yeelight Rechargable Candle, Замовлення №94988

Задоволена роботою магазину, товар прийшов у найшвидші терміни з усіма деталями та інструкціями. У магазині мені допомогли визначитися зі світильником, розповіли про всі недоліки та переваги цього продукту. Фото на сайті відповідає вигляду вживу. Однозначно рекомендую магазин!
alexanatol рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій 65W Type-C PD GaN Charger Black (70817), Зовнішній акумулятор (павербанк) 737 Powercore 24K 140W (A1289011), Замовлення №94425

Однозначно рекомендую магазин, оскільки на момент замовлення павербанк такий був лише у них. Відправили в той самий день.
Aleksandr Dzi не рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Purple (MPV03)

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Актуальность информации на сайте ниже 0
Александр Берлизов не рекомендує цей магазин
26 серпня 2022

Купив: Захисне скло Spigen, Замовлення №85885

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, сервісна підтримка

Приліпили назву скла яке я замовив,до зовсім іншого скла та відправили. На сайті одразу написали що, скла немає в наявності. Тобто його і не було,а мене хотіли обдурити.
AiMerUn не рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Купив: Apple homepod mini, Замовлення №85469

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати