Сергей Неупокоев рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 64GB Blue (MPQ13), Замовлення №24852

Дуже добрий магазин. Дуже задоволений роботою з ним. Заказ отримав в найкращому вигляді та у найкоротший термін. Рекомендую всім!
Vladyslavv не рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Хотів купити: iPhone 14 Plus 128GB eSIM Starlight (MQ3T3)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Как писали ранее - отменяют заказ в связи с неактуальной ценой.
Покупець2024 не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: iPhone 15 Plus 512Gb Blue (MU1P3)

Замовив товар iPhone 15 Plus 512Gb Blue (MU1P3) на сайті https://toiler.com.ua/. Покупка була успішно сформована та підтверджена. Зранку отримую повідомлення що ціна не вірна на сайті. Згадав про службу захисту споживачів, товару вже нема в наявності. Не рекомендую.
David Kahana не рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Хотів купити: Apple Watch Series 9 GPS 45mm Pink

Зробив замовлення на годинник увечері, а вранці отримав повідомлення у viber - його ціна зросла одразу на 1000 грн, майже 6%. Пояснюють, ніби через "значний стрибок курсу", який уже тиждень однаковий. Варто було почитати відгуки - схоже, це їхня постійна практика .
Roman не рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773)

Kyrylo рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №23976

ancorv не рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Хотів купити: Apple Watch Series 8 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight Sport Band (MNP13), Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight Sport Band (MNP13)

Цена на сайте такая же как на hotline 16 070. Но после заказа цена увиличивается на 700 грн.
andrijpr не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 січня 2023

Хотів купити: Автомобільний тримач для смартфона iOttie Car Holder CD Slot Easy One Touch Mini Universal Cradle (HLCRIO123)

На ХотЛайні і на сайті магазину товар виставлено на продаж, але після оформлення замовлення менеджер повідомив що товару в наявності немає. Ніякої іншої продукції на заміну не запропонував, ніяких компенсацій (знижок) за витрачений час і невиправдані сподівання також небуло. Дуже шкода.
Volodymyr Kyr рекомендує цей магазин
18 січня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 1TB Deep Purple (MQC53), Замовлення №885

Магазин не огорчил, все оперативно доставил. Спасибо ребятам!
Cristi_Nikolenko рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone SE 2022 64GB Midnight (MMX53), Замовлення №43176

Очень удачно купила себе этот айфон. У меня был старенький, 8 айфон. Я его сдала и доплатила разницу, получилось очень выгодно. Мне так сказали сделать ребята в магазине, спасибо им большое. Думала, что мой старый уже и не заберут. Пока все работает, нет замечаний. Однозначно рекомендую магазин.