Omarov Roman не рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Хотів купити: Подушка ортопедична Lotus Здоровый Сон 42x42 сатин

Я забронював подушку 40на40см, отримав повідомлення приходьте забирайте. Приходж забирати, а в них немає таких подушок на томість пропонують купити іншу
Ілля рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Купив: Колготки антиверекозні, Замовлення №777209

Замовляв колготки антиверекозні у магазині, онлайн. Замовив швидко, забрав наступного дня в магазині ортрокомфорт. Хороша якісь, чудова для мене ціна.
Ирина Смаколики не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 липня 2022

Купив: туфлі жіночі 4Rest Orto 17-002, Замовлення №85682

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Ортокомфорт»
Доброго дня, Ірино! Вашу проблему вирішено. Звісно, нам дуже прикро, що змусили Вас засумніватися у нашому професіоналізмі.
Вова Булак рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Купив: Пояс неопреновый, Замовлення №50165

Радий замовленням і його видачою. Сам пояс чудовий, якісний. Рекомендую!
Відповідь представника «Ортокомфорт»
Добрий день! Дякую за ваш відгук. Будемо раді Вашому візиту до магазину "Ортокомфорт". У нашому асортименті є багато корисних товарів для здоров'я та краси всієї родини.
Sawa Tetyniv рекомендує цей магазин
24 червня 2022

Купив: Текстильные тапочки, Замовлення №61086

Очень долго выбирала тапочки, мужу. Через неделю определилась заказала, все оплатила. Когда розпаковала была немного испугана, подойдёт размер. Все подошло, рада. Спасибо за быстроту.
Відповідь представника «Ортокомфорт»
Андрей Андрей не рекомендує цей магазин
18 травня 2022

Купив: Панчохи Тіаna чорні, Замовлення №28807507

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Сдал некачественный товар на экспертизу еще в феврале, на 18.05 ни денег, ни товара на все сообщения магазин не отвечает
Відповідь представника «Ортокомфорт»
Доброго дня! Дякуємо, що сповістили нас про проблему. Напишіть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми могли перевірити інформацію. А також свої контактні дані для зв'язку з Вами!
jany63 рекомендує цей магазин
17 квітня 2022

Купив: Автоматический тонометр на запястье Nissei WS-1011, Замовлення №81591

Заказала на сайте тонометр. В связи с военным положением в стране пришлось оформлять доставку Новой почтой в Киеве. Заказ получила через неделю, но это можно понять - война...
Відповідь представника «Ортокомфорт»
Здравствуйте! Спасибо, что приобрели тонометр. С ним ваше артериальное давление всегда будет под контролем. Наш ассортимент регулярно пополняется полезными и нужными товарами для здоровья всей семьи. У нас также можно приобрести небулайзеры, соляные светильники, бактерицидные лампы, наколенники, компрессионный трикотаж. К тому же, у нас есть интернет-магазин с большим выбором домашней медтехники, ортопедических и массажных изделий.
Анатолий Колобов не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 травня 2021

Купив: индивидуальные стельки Альпс

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Дополняю отзыв: Конфликт разрешился. Благодарю что вышел на связь руководитель и принесли извинения, также очень быстро изготовили необходимые стельки и предоставили скидку на приобретаемый товар в счет доставленных неудобств.
20 травня 2021 Відповісти
6 серпня 2020

Купив: mubb женские тапочки текстильные 6623/3, Замовлення №55097

Все было вовремя цена и наличие товара подтвердили, все забрала. Нет нареканий!
Asya не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 жовтня 2019

Купив: Стелька супинатор SUNBED

Не сподобалося: замовлення через корзину, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Заказала стельки от плоскостопия. Во время покупки товара (30.08.2019) сказали что стелька на полтора года будет стоить 1290грн. Даже ни разу не попав под дождь и при бережном использовании - одна стелька уже треснула на пятке.. Я позвонила по номеру с сайта ortocomfort и там сказали что прошло больше месяца и поэтому ничем не помогут. В целом всё конечно хорошо, но 1290 за полтора месяца носки крайне нерентабельно. Буду заказывать в другом магазине.
Через день перезвонили и извинились за слова стажёра, сказали что можно заменить. В магазине заполнила заявление на обмен и через неделю новые стельки можно забрать. Спасибо, что решили проблему, отношение сотрудников в магазине перекрыло негативное впечатление :)
1 листопада 2019 Відповісти