vlad antonov рекомендує цей магазин
13 серпня 2023

Купив: Електронна книга Amazon Kindle Paperwhite (2013) Black, Замовлення №61473

Замовляв на даному сайті Електронну книгу Amazon Kindle Paperwhite (2013) Black. Залишився довольним по всіх параметрах. Працівники надали максимально детальну консультацію (обслуговування на вищому рівні). Електронну книгу отримав на наступний день після замовлення. Можу сміливо рекомендувати даний магазин.
Наталія Матюшенко рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Amazon Kindle 11th Gen. 2022 Black 16Gb, Замовлення №61248

Отримала своє замовлення з Києва у Львові дуже швидко, буквально впродовж двох робочих днів. Користувалася післяплатою, перевірила справність книжки на пошті. Крім того отримала в подарунок ліхтар, бо саме була промоакція. Не сподобалося: - У коробці не знайшла гарантійного талона, тільки чек. - Лист із проханням відгуку прийшов російською. Сподіваюсь, його перекладуть найближчим часом.
Поля "Не сподобалося" у формі немає взагалі, його неможливо заповнити. Додайте, будь ласка.
25 липня 2023 Відповісти
Виталий Таранец рекомендує цей магазин
22 липня 2023

Купив: Amazon Kindle 11th Gen. 2022 Black 16Gb, Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle 11th Gen. 2022 Black 16Gb, Замовлення №61207

Алексей Мощенко не рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: kindle paperwhite 11th gen 8 gb, Замовлення №61109

По перше неправильно вказали номер при відправці новою поштою. А по друге в комплекті відправили звичайний юсб кабель, хоча на книзі тайп сі.
Відповідь представника «Megabite.ua»
Перепрошуємо за незручності. Кабель Type-C сьогодні відправимо Вам за наш рахунок.
Юрий Панов рекомендує цей магазин
25 червня 2023

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 8GB Black, Замовлення №60922

Дуже швидке обслуговування, без зайвих питань. Все чітко та акуратно. На сайті достовірна інформація.
Сергій 82 не рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Xiaomi Mi 10T Pro 8/256GB, Замовлення №60789

Після цього коментаря зателефонували з магазину та попросили вибачення за таку прикру ситуацію, запропонували компенсацію або заміну товару. Це вже добре, що магазин своєчасно реагує на скарги.
9 червня 2023 Відповісти
Olena Gatturova рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Навушники Anker Soundcore Life P2 White (A3919023) , Замовлення №60614

Вчасно. Якісно. На сайті заявлена актуальна інформація.
QNX рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Amazfit Band 7 Black, Замовлення №60442

Евгений Онегин рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Megabite.ua, Замовлення №60156

Я приобрел Kindle Paperwhite 2021, а вместе с ним чехол-книжку, блок питания и защитную плёнку. Всё отлично за исключением защитной пленки - она не по размеру Kindle, а меньше на несколько сантиметров, что меня огорчило. К сожалению, помимо проблем с размером плёнки не нашёл гарантийного чека, только упоминание про 14 дней в товарном чеке. Непонятно как быть, если книжка сломается.
Sergei Kozenko рекомендує цей магазин
28 січня 2023

Купив: Apple 20W USB-C Power Adapter Original, Замовлення №59671

Купив зарядний блок другу на день народження. Замовлення було виконано чітко. Товар відповідає якості