Дмитрий рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Одеяло зимнее из овечьей шерсти в бязи 200x220 (2002205B) - IGLEN, Замовлення №15638

Товар отримали. Консультант допоміг з вибором, ковдра, яку нам порекомендували, дійсно якісна (шви добре прошиті, виглядає добре, у експлуатації ще не випробували). Відправка була у той самий день, назавтра вже її отримали. Відправка за рахунок відправника, як приємний бонус. Магазин рекомендуємо.
Алексей рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: ковдра DOTINEM SAGANO ЗИМА бамбук 175х210, ковдра DOTINEM SAGANO ЗИМА бамбук 175х210 (214899), Замовлення №15420

Оксана Ходарченко рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Купив: Silver, Серія Silver Basic подушки та ковдра, Замовлення №14796

Дякую, товар супер, отримала швидко.
Мадесто рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Матрац топпер-футон Homefort Istanbul 160x200, Топпер Homefort Istanbul 160x200, Замовлення №14727

Iгор не рекомендує цей магазин
26 лютого 2023

Купив: Матрас тонкий СТАНДАРТ Latex x3 (5 см) 140х190 - Eurosleep, Замовлення №14372

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Papay.com.ua»
Добрий день. Ми прикріпили фотографію в якому вигляді Топер поїхав до Вас, ми Вам також її надавали. Вам треба було перевірити на Новій Пошті перед тим як забрати Топер. Так як Ви його отримали, і Ви тим самим підтвердили Новій Пошті що товар Вам підійшов в тому вигляді як Ви його отримали, то ми вже нічого не зможемо Новій Пошті довести що упаковка була пошкоджена. Якщо Ви порахуєте, ми Вам надали більшу знижку ніж 5% яка вказана на сайті. Ви почали одразу з компенсації, без будь якого вирішення проблеми, що ми Вам винні кошти, і повинні компенсувати. Ми Вам пропонували повернення товару, Ви відмовились.
Ви знову юлить і недомовляєте: 1. Головна умова була те, щоб товар був упакований під вакуумом, на фотографіях видно, що скотч не врізався в упаковку. Це означає, що спочатку його відправили вже у звичайній упаковці, а не під вакуумом. Тобто коли треба продати товар, то ви красиво все розповідали, а як тільки отримали гроші, одразу починаєте морозитись та говорити – якщо не підходить, відправляйте назад. 2. Ви забули уточнити, що вартість відправки мені та відправки вам назад мав би оплачувати я у разі повернення товару. Тобто ви у будь-якому випадку у виграші, а я в мінусі. 3. Ви знову забуваєте уточнити, що додаткову знижку ви дали через те, що я погодився забирати на вантажному відділенні Нової пошти, а не приймати кур'єром на домашню адресу. І на суму цієї економії ви дали мені знижку. Це ще раз показує всім, що з цим магазином не варто мати справу. Як тільки ви заплатите їм гроші за товар, завжди будете у всьому винні. А щоб отримати чек, вас попросять ще й доплатити.
7 березня 2023 Відповісти
Mikle Gadalin рекомендує цей магазин
11 листопада 2022

Купив: Матрац безпружинний Flitex Comfort Native 100х190х20, Замовлення №13767

Шукав матрац 190х100 для дитячого ліжка. Вирішив вибрати цей магазин, бо все були позитивні відгуки + дешевша ціна + знижка + наматрацник у подарунок. Оплачував аванс. Це як страхування магазину від необгрунтованої відмови (бо доставка Новою поштою теж коштує нормальних грошей). Для мене це було ок. Я потім ще замовляв подушки декоративні, то оплатив все наперед. Телефонували, уточнювали деталі, відповідали у месенджері швидко. Загалом враження позитивні.
Kirs рекомендує цей магазин
25 вересня 2022

Купив: Топпер Sonel Футон Малибу 90x200, Замовлення №13052

Всё чётко. Быстро перезвонили, приняли заказ, подтвердили оплату. Приятным бонусом оказалась бесплатная доставка до дверей. Рекомендую.
Anna Mysaka рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: Топпер Сонель Тропикана 150х200х7, Замовлення №12292

B.Michael не рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Хотів купити: Матрас TOPPER-FUTON 4 (ТОППЕР-ФУТОН 4) 180x190 - MatroLuxe, Замовлення №12322

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Зробив замовлення перейшовши на сторінку магазину. Але зазначена ціна не відповідає дійсності і про це повідомляють вже після здійснення замовлення. Як би замовив через оплату відразу то потрапив би на не зрозумілу схему оплати зверх тієї суми що зазначена на обох сайтах. Відмовився від товару. Ціна сайту 8253 грн. + сайт пропонує 5% знижки … тому ціна виглядає приємною … на справді зателефонували і ось тільки сьогодні оновилася ціна і топпер вже 10316 (різниця дуже не маленька для помилки).
Відповідь представника «Papay.com.ua»
Вітаємо Вас. Така проблема дійсно зараз є. Ціни змінюються дуже швидко, і виробники не встигають надіслати оновлені ціни вчасно, а замовлення не приймається по старій ціні, вибачте за незручності. Товар який Ви оформили виготовляється під замовлення вже по новій ціні, так як готовго товару немає, ціну залишити не змогли. Зараз такая проблема не тільки у нас, у всіх. Ми розуміємо Ваше невдоволення. Вибачаємось за цю ситуацію. Дякуємо за Ваш відгук.
Представник магазину «Papay.com.ua»
29 липня 2022 Відповісти
AzaRich рекомендує цей магазин
20 червня 2022

Купив: Каркас-ламели для кровати Серия XXXL на ножках - Ortoland, Замовлення №11983

Заказал матрас и каркас для кровати, все быстро и удобно. Отправили новой почтой, все доехало без повреждений. Порядочный интернет-магазин. Смело могу рекомендовать.