Яна Волынец рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Роза ельф та насіння, Замовлення №166176677239

Товаром задоволена,єдине що було це негерметичні деякі пакетики насіння.роза була запакована гарно та була свіжа ,зелена.
Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Ми дуже раді, що Ви обрали саме нас і наші рослинки! Це багато для нас означає! Дякуємо Вам за зауваження, ми врахуємо цей недолік. До зустрічі на сторінках нашого сайту. В нас безліч цікавих пропозицій.
Алина Гавриленко не рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: кімнатні рослити: кумкват та калізія

Відповідь представника «Agro-Market»
Андрей Ржеуцкий не рекомендує цей магазин
22 серпня 2022

Купив: Розы: Абра кадабра, (плетистая)

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Заказ: прибыл во время, и в норме. Но.... Прошел год. И результат оказался не утешительный, два из трёх заявленных товаров оказались не то "пальто". Написал отзыв: созванивались, просили фото, прислал на сайт Агро Маркета, и Все. Спустя пол года СМС, мы мол ваш отзыв аннулировали. Ну и ради бога, я теперь точно знаю, и ни кому не посоветую ваш Агро Маркет .
Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Приносимо свої вибачення за цю ситуацію. Ми прагнемо вирішувати усі скарги, щоб наприкінці розгляду кожен клієнт залишився задоволеним співпрацею з нами. Будь ласка, зверніться на пошту info@agro-market.ua У листі вкажіть що саме не так і прикрепіть фото товарів. Ми вирішимо питання якнайшвидше. Практично всі, виникаючі конфліктні ситуації, співробітники відділу турботи про клієнтів намагаються вирішити на користь саме клієнта.
Yuliko123 не рекомендує цей магазин
20 серпня 2022

Купив: Троянди

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Приносимо свої вибачення за цю ситуацію. Ми прагнемо вирішувати усі скарги, щоб наприкінці розгляду кожен клієнт залишився задоволеним співпрацею з нами. Пересорт трапляється. Ми розбираємося з кожним випадком індивідуально. Це може трапитись і в разі неуважності співробітника, або ж помилки постачальника. Щодо видалення коментарів. Коментарі проходять модерацію нашого магазину. Якщо текст коментаря містить слова, які суперечать політиці то такі коментарі можуть бути видалені. Підкажіть номер замовлення ми обов’язково приймемо усі можливі заходи, щоб вирішити цю ситуацію, або зверніться на пошту info@agro-market.ua у листі вкажіть що саме не так і прикрепіть фото товарів
Вячеслав Филатов не рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: Саженец абрикоса

Являюсь постоянным покупателем, но. В последний раз прислали саженец, который начал расти от корня, а не от привитой части. Принимать фото отказываются, общаться то же.
Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Приносимо свої вибачення за цю ситуацію. Ми прагнемо вирішувати усі скарги, щоб наприкінці розгляду кожен клієнт залишився задоволеним співпрацею з нами. За прізвищем не можемо Вас ідентифікувати як клієнта, тому будь ласка, зверніться на пошту info@agro-market.ua у листі вкажіть що саме не так і прикрепіть фото товарів. Ми вирішимо питання якнайшвидше.
Агро Маркет продолжает обещать какие то бонусы вместо того, чтобы просто выслать саженец. Не верте этому магазину в части гарантии. Даже свой 100% брак не исправят.
11 серпня 2022 Відповісти
Андрей_Щ не рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: Виноград , Замовлення №773586

Відповідь представника «Agro-Market»
Marta Pohna не рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: І ще багато чого

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Просимо вибачення за очiкування у зв'язку із ситуацією в країні. Ми завжди намагаємося максимально лояльно вирішувати питання щодо якості обслуговування. Це наше першочергове завдання. Пересорт трапляється. Ми розбираємося з кожним випадком індивідуально. Це може трапитись і в разі неуважності співробітника, або ж помилки постачальника. Ми прагнемо вирішувати усі скарги, щоб наприкінці розгляду кожен клієнт залишився задоволеним співпрацею з нами. Будь ласка, зверніться на пошту info@agro-market.ua у листі вкажіть що саме не так і прикрепіть фото товарів. Ми вирішимо питання якнайшвидше.
Zet Zet не рекомендує цей магазин
2 серпня 2022

Купив: Саженцы сухие, Замовлення №20400277767391

Не рекомендую покупать товар в данном магазине, прислали мне два сухих саженца просил их поменять на нормальные или сделать возврат денег они отказались. Сослались на то что якобы сроки прошли или недостаточно доказательств. По срокам прошел месяц со дня покупки, по доказательствам прислал им фото этих саженцев которые просто торчат в земле без единой почки как две сухих палки. Плохие отзывы они блокируют пускают только хорошие.
Відповідь представника «Agro-Market»
Вас вітає онлайн-магазин Agro-Market.ua! Відсутність звернень протягом 14 днів з моменту отримання замовлення, є фактом, який підтверджує одержання спочатку якісного посадкового матеріалу. У разі отримання звернень пізніше встановленого терміну, звернення розглядаються суб'єктивно, компанія в такому випадку має право запросити додаткову інформацію. Щодо видалення коментарів. Коментарі проходять модерацію нашого магизину. Якщо текст коментара містить слова, які суперечать політиці то такі коментарі можуть бути видалені.
Валя Гулая не рекомендує цей магазин
2 серпня 2022

Купив: Рози, Замовлення №165125768840

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Сухие ветки
Не помог отзив
2 серпня 2022 Відповісти
Не решился мой вопрос
2 серпня 2022 Відповісти
Tanya 3374 рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: хурма янтарная Гигант, Замовлення №75106637728173324

дерево не прижилось. Мой отзыв не напечатали на сайте. Еще не прижилась черешня колоновидная Розовая. Саженец пришел маленький и хилый. Есть фото. отзыв тоже не напечатали. печатают только хорошие отзывы.
Відповідь представника «Agro-Market»
Доброго дня! Приносимо свої вибачення за цю ситуацію. Щодо видалення коментарів. Коментарі проходять модерацію нашого магазина. Якщо текст коментаря містить слова, які суперечать політиці - то такі коментарі можуть бути видалені. Практично всі, виникаючі конфліктні ситуації, співробітники відділу турботи про клієнтів намагаються вирішити на користь саме клієнта. Зверніться будь ласка на електрону адресу info@agro-market.ua- це наш офіційний канал звязку.