Вероника Иванченко рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Midea PRIME Wi-Fi D100-20ED6(D), Замовлення №FA000000105

Вперше скористалася послугами Tehnosvit.Компетентні менеджери, якісний товар та швидка доставка. Рекомендую!
Линник Егор рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP 065 2F-220E-S (1500W) (841307), Замовлення №HO000001864

Файний магазин, допомогли з вибором та швидко відправили. Рекомендую до співпраці
Майк Дивний рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 50 Formax DL, Замовлення №16499

Пару місяців назад купував у данному інтернет-магазині собі в однокімнатну квартиру — водонагрівач Electrolux. Вибрав самостійно, але менеджер-консультант запропонував ще для порівняння інші бренди, но стосовно "ціни та якості" ми з менеджером магазина стали одної думки, що це водонагрівачі від Electrolux. Встановив, працює, швидко гріє, є пам?ять температури, сухий тен. Магазин непоганий, якщо треба, можу рекомендувати.
yuriy.zaec22041961 рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Trotek, Trotek ttk-72e, Замовлення №Trotek ttk-72e

Замовляв осушувач повітря, оперативно зв'язалися,проконсультували,порадили в виборі.Рекомендую,чудове відношення до клієнта.
CorneiZeR (CorneiZeR) рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Cooper&Hunter CH-S09FTXAL-SC, Замовлення №11854

Вибір кондиціонер, в наявності саме тієї моделі не виявилося (якщо що, шукав на іншому агрегаторі цін), мені продали модель трохи краще за ціну спочатку обраної. Швидко зв'язалися, уточнили всі питання, наступного дня відправили. Прийшло дуже швидко та добре упаковано. Дуже вдячний співробітникам і раджу цей магазин
Mikhael CtpaHHik рекомендує цей магазин
9 липня 2023

Купив: Спліт-система Midea Forest DC AF6-12N1C2-I/AF6-12N1C2-O, Замовлення №986599

Купував тут кондиціонер за дуже вигідною ціною Після встановлення все працює без зауважень Після цього по акційній ціні купив ще один
lizzkas_tr рекомендує цей магазин
10 червня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 30 Gladius 2.0, Замовлення №HO000005711

Купувала в цьому інтернет-магазині водонагрівач. Довго вагалися з чоловіком, але все-таки зупинились на цій моделі. Дуже сподобалось те, що він дуже швидко нагріває воду, є декілька режимів потужності. Менеджер допоміг з вибором, за це йому дуже вдячні. Товаром задоволені. Магазин рекомендуємо.
Козуля Даша рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Cooper&Hunter , Замовлення №6357

Нужно было срочно купить кондиционер, быстро нашла в магазине Tehnosvit. Рекомендую
ПисарчукВ рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Olmo osh 10, Замовлення №6210

Супер швидко доставили, якість хороша, швидко відповідає менеджер
Кузнецов Иван рекомендує цей магазин
31 травня 2023

Купив: Водонагрівач , Замовлення №НО000005310

Купив в магазині Tehnosvit, водонагрівач за класною ціною. Швидко надіслали, добре працює, хороша якість. Дякую.