Maksim30 рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Моторне масло Elf Evolution Full-Tech FE 5W-30 1 л, Замовлення №316596

Зручно обирати запчастини по авто зі свого гаража. Є фішбек. Багато точок видачі по місту, де можна забрати замовлення. Довго передзвонюють після того, як залишили замовлення.
Відповідь представника «АТЛ»
Дякуємо за ваш відгук! Будемо раді бачити вас в АТЛ знову!
Славік Крикун не рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: акамулятор, Автомобільний акумулятор 6СТ-60 Аз Premium (WPR6001LB2), Замовлення №1075311294

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Купив акумулятор через 10 місяців від перестав брати зарядку(гарантія була 24 міс) привіз в сервісний АТЛ на симеренка 36сказали що акумулятор в хлам і повертати за него ніхто ничего не буде тому що гарантія тільки на заводський брак. І взагалі в всему вина машина. Я запропонував глянути машину на якій він стояв щоб вони сказали в чому проблема (якщо вона є) майстер сказав що всему вина їзда на короткі дистанції(6-8км) . Не хороші люди і компанія в цілому
Александр Ластовец не рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Хотів купити: RENAULT 288905450R

Serhii рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Моторне масло Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 1 л, Моторне масло Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 4 л, Замовлення №304684

Обрав цей магазин по зручності локації, на ніч оформив - зранку подзвонили – все в наявності і ціна як на сайті. Оплата на місці карткою, оливи офіційні без дефектів, по інших товарах теж підказали хоч і під кінець роб.дня, рекомендую.
Павло не рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Хотів купити: Моторное масло Temol Luxe 5W-40 API SM/SN/SL/CF 5л

Kagaris не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Хотів купити: ABE C1W027ABE, DENCKERMANN A210084

Ігнорують замовлення.
Юрій Уманський не рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Хотів купити: Комплект проводів запалювання BOSCH 0 986 357 256

На сайті вказано ціну 433 грн., при спробі замовити повідомляють вдвічі вищу.
Михайло Сафонов не рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Хотів купити: Автомобільний очисник VERYLUBE для догляду за шкірою салону (матове) 320 мл (XB 40032_3)

Наявність неактуальна. Зробив замовлення, через кілька годин зателефонував менеджер і повідомив, що товару немає в Києві , а є тільки в інших містах і доставити вони його не можуть .
Эдик Елисеев не рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Антифриз Hyundai/Kia Long Life Coolant G12+ -80°C красный 4л , Замовлення №00000000

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Замовляв антифриз , непійшов зробив повернення , заповнив письмо повернення відправив на вайбер гроші не повернули ,більше у цієї копоніі ні чого замовляти не буду і нікому не рекомендую .
Yura Smal не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 серпня 2023

Купив: Напіввісь skf, Напіввісь skf, для vw passat b7, Замовлення №Xxx

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Придбав Напіввісь skf, для vw passat b7, через місяць зломалась, привіз на гарантію і ось вже 2 тижні чекаю результату огляду. Машина не можу справити бо у випадку позитивного рішення по гарантії мені дадуть справну запчастину, но ніяк не гроші. Так би вже купив і давно їздив і чекав на гроші. На прохання пришвидшити розгляд розводять руками, нічим не можуть допомогти