6 липня 2017

Купив: ШИНА КУМХО СОЛЮС HS 51 205 60 15, Замовлення №4122

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: оформлення замовлення

Гість
Прошел ровно месяц и наконец получил свой заказ. Честно говоря опасался что может прийти что то другое, судя по тому как этот заказ отправляли. Спасибо, пришло то что заказывал, без притензий. Ведь можно работать качественно, если для этого есть желание персонала. Спасибо еще раз за внимание.
14 липня 2017 Відповісти
27 червня 2017

Хотів купити: Goodyear duratrac, Замовлення №7201

Заказал товар через корзину 14.06. Подтвердил заказ по телефону. Выслали номер карты, сделал предоплату 1000 грн. Сказали 10 дней, уже прошло 13 дней. Последний раз брали трубку в пн 26.06, сегодня ни один телефон не работает.
Відповідь представника «Kamper.com.ua»
Доброго дня, Ваше замовлення відправили, можливо через проблеми, які пов"язані з віросную атакою Вам не прийшло смс повідомлення з номером ТТН. По ттн видно, що Ви вже отримали товар.
Гість
Добрый день! Товар получил, все хорошо. Действительно товар лежал на складе Новой Почты, информации об этом у меня не было. Спасибо!
30 червня 2017 Відповісти
4 червня 2017

Купив: aeolus steering ace 225 60 16, Замовлення №6637

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Kamper.com.ua»
Доброго дня, вибачайте за незручності. Дані шини буди під замовлення і нажаль нас підвів постачальник. Неділя вихідний тому не могли дозвонитися.
polpred не рекомендує цей магазин
19 травня 2017

Купив: Автомобільний акумулятор AGM (Start-Stop) Bosch 6СТ-60 AGM (S5A05)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Николай Орешко рекомендує цей магазин
1 березня 2017

Купив: Шины Nokian wr c3 195/75/16C, Замовлення №2913

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Все чудово, рекомендую прислали новою поштою, доставка була з Польщі. Всі чотири шини приїхали як і обіцяли свіжі, і однакового тижня! Дякую, купував по найкращій ціні!
Відповідь представника «Kamper.com.ua»
Доброго дня, Дякуєм за відгук, раді були допомогти!
Gozik Gozik не рекомендує цей магазин
13 лютого 2017

Купив: Debica Frigo 185/70R14

Сподобалося: видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Замовляв шини(4шт.) перерахував всю суму-В результаті почали казати: шина на віддаленому складі і обіцяти.Сказав приїду сам забрати через терміновість-відповіли нема в них замовивозу лише пересил.Далі слухавки від мене не піднімали,з рештою повернули мені кошти хоча комісію за переказ я втратив. Нікому не рекомендую!
Відповідь представника «Kamper.com.ua»
Доброго дня, підкажіть будь-ласка номер замовлення!
13 грудня 2016

Купив: Varta Start-Stop Plus VA57090107

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару

Прислали вместо нового б/у аккумулятор да еще почти убитый(11,4 вольта при полной зарядке). По телефону очень хорошо рассказывают а когда сказал что могу приехать во Львов забрать оказалось это не Львов а Старый Самбор, когда сказал что там есть знакомый - начали - не получается у них. Не покупайте у них, не ведитесь на цены.
Відповідь представника «Kamper.com.ua»
Доброго дня, дякуєм за відгук. Але хотіли б прояснити ситуацію не тільки для Вас але й для самих себе. Знайшли ваше замовлення яке було зроблене 17,11,16. Ми не продаєм вживані товари!!!! В нас їх немає. Аккумулятор Ви замовили накладеним платежем, мали змогу його перевірити при отриманні (хоча б візуально). На аккумуляторі є всі дані стосовно дати випуску. Плюс є повернення товару прогтягом 14 днів (Закон України по захисту прав споживачів, який ніхто не відміняв). Не розумієм, як Ви визначили, що аккумулятор б/у? При замовленні товару Вас проінформували, що наш склад у Львівській обл., і в нас немає самовивозу. Пішли Вам на зустріч і домовилися, що ваш знайомий має забрати товар, але він постійно виїжджав за кордон тому і міг забрати товар лише з самого ранку коли в нас ще закрито або пізно у вечері коли ми вже не працюєм. Якщо у Вас виникли проблеми з аккумулятором, Ви завжди можете нам його повернути, і якщо це гарінтійний випадок ми залюбки Вам його заміним. Гарантія на даний аккумулятор 2 роки. Надіємося на вирішення ситуації. З повагою kamper.com.ua
13 грудня 2016 Відповісти
Доброго дня, я думаю людина яка хоче перевірити товар дасть собі раду це зробити. Аккумулятор перевіряли, тому клеми і поцарапані. Ми тестуєм всі аккумулятори. Ви можете нам його повернути, якщо аккумулятор не робочий і підпадає під гарантійний випадок, зможем легко замінити. І ще одне Ви його заряджали? В чому проблема конкретного аккумулятора? Поясніть, тому що не розумієм!
14 грудня 2016 Відповісти
8 вересня 2016

Купив: Шины Pirelli SL26 3.00R10 50J

Не сподобалося: асортимент, повернення товару

Відповідь представника «Kamper.com.ua»
Здраствуйте, дякуємо за відгук. Замінити шину не можем так, як в нас її на складі немає і цього року наврядчи ще буде, Ви забрали останні дві. Вибачайте, але у всіх бувають помилки і проконтролювати тиждень і рік кожної окремої шини нажал фізично дуже важко. Стосовно накладної, ситуацію виясним але після вчорашнього вашого листа на пошту о 22:15 сьогодні вона вже була у Вас. Дякуєм за коментар, врахуєм недоліки.
26 серпня 2016

Купив: LIQUI MOLY LIM3756/2316, Замовлення №1734

Не первый раз делаю заказы, все отлично, доставка выполняется оперативно, качество на высоте, за что вам большое спасибо. Желаю процветания Вашего бизнесу. В дальнейшем буду неоднократно обращаться к вам, и другим рекомендую."
21 червня 2016

Купив: MOBIL 1 ESP FORMULA 5W30

Здравствуйте! Я приобрел у Вас моторное масло MOBIL 1 ESP FORMULA 5W30 (4+1).Но у меня возникли сомнения о его оригинальности.На этикетке нет рисунка спортивного болида и вместо надписи Full Synthetic написано Fully Synthetic. Что это за масло?
Відповідь представника «Kamper.com.ua»
Доброго дня, в залежності від країни виробника і року виробництва наклейка на каністрі може відрізнятися. Масло оригінальне і проблем Вашому автомобілю не завдасть. Можете також переглянути інформацію в інтернеті стосовного даного масла і виду наклейок. https://mobiloil.com/en/motor-oils/mobil-1/mobil-1-esp#5W-30
Гість
Спасибо за развернутый ответ!
23 червня 2016 Відповісти